ebook Życie nie kończy się śmiercią. Rozmowy z duchem o sekretach życia po życiu, wędrówce dusz i naszych przewodnikach duchowych
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Życie nie kończy się śmiercią. Rozmowy z duchem o sekretach życia po życiu, wędrówce dusz i naszych przewodnikach duchowych
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 44.00
wciąż za drogo?
55.34 złpremium: 35.70 zł Lub 35.70 zł
44.00 zł
59.50 zł
59.50 zł
59.50 zł Lub 53.55 zł
44.79 zł
45.82 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Śmierć zawsze przerażała, ale czy tak naprawdę należy jej się bać? Dzięki tej książce zrozumiesz, że nie jest ona wcale nowym doświadczeniem w Twoim życiu. Narodziny i śmierć są bowiem nieustannie powtarzającym się cyklem na drodze rozwoju duchowego.

Książka ta, czerpiąc z tradycji ezoteryki i parapsychologii, zawiera fascynujące opowieści o pobycie w niebie, spotkaniach z duchami i niezwykłej wędrówce dusz. Po jej lekturze wreszcie pozbędziesz się obaw przed życiem pośmiertnym, przywrócisz duchową harmonię i odzyskasz upragniony wewnętrzny spokój. Choć nie jesteś medium, odpowiedź na pytanie – jak wygląda życie po śmierci, będzie także w Twoim zasięgu. Odkryj sekrety życia po życiu!

Życie nie kończy się śmiercią. Rozmowy z duchem o sekretach życia po życiu, wędrówce dusz i naszych przewodnikach duchowych od Dolores Cannon możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć