ebook Antykruchość: Jak żyć w świecie, którego nie rozumiemy - audiobook
3.93 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 358) Ilość stron (szacowana): 700

Antykruchość: Jak żyć w świecie, którego nie rozumiemy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.20
Audiobook - najniższa cena: 31.32
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
31.32 zł
-23% 33.03 zł Lub 29.73 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
33.03 zł
34.05 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Książka, która pokazuje, jak żyć w świecie CZARNYCH ŁABĘDZI. Prowokacyjna, intrygująca i inspirująca. Nassim Nicholas Taleb – amerykański ekonomista stawia w niej tezę, że długookresowe strategie już się nie sprawdzają, i w jej kontekście analizuje główne dylematy gospodarki, biznesu i życia społecznego w XXI w. „Antykruchość” (audiobook w formacie mp3 wraz z plikiem z rysunkami i materiałami z wydania drukowanego) to kapitalna lektura dla tych, którzy są gotowi spojrzeć z zupełnie nowej perspektywy na swoje inwestycje, przedsięwzięcia i życie prywatne.

O KSIĄŻCE „Antykruchość”; Nassim Nicholas Taleb [audiobook w formacie mp3 wraz z plikiem z rysunkami i materiałami z wydania drukowanego]:

Długookresowe strategie obecnie już nie działają – taką tezę stawia Nassim Nicholas Taleb. W dzisiejszym świecie przeważa to, co nieznane, przypadkowe i zmienne, co autor błyskotliwie opisał w swoim światowym bestsellerze „Czarny Łabędź”. Jak więc przetrwać w tej niepewności, oswoić nieobliczalność zjawisk i chaos, a nawet na tym wygrać?
Odpowiadając na te pytania w swojej erudycyjnej i dowcipnej książce Taleb dotyka najważniejszych dylematów gospodarki, biznesu, życia społecznego w XXI wieku. Po potężnym krachu finansowym w 2008 roku, w trakcie największego w historii kryzysu długu w Europie, Taleb uspokaja: „Niektórym rzeczom służą wstrząsy; rozwijają się i rozkwitają pod wpływem zmienności, przypadkowości, nieładu i stresu; przygody, ryzyko i niepewność to ich żywioł”. Te rzeczy nazywa antykruchymi. Potem błyskotliwie i z pasją wykorzystuje pojęcie antykruchości do wyjaśnienia, jak dziś postrzegać rzeczywistość, istnieć w świecie, podchodzić do podejmowania decyzji.
„Antykruchość” to lektura prowokacyjna, intrygująca i inspirująca. Świetna książka dla tych, którzy są gotowi spojrzeć z zupełnie nowej perspektywy na swoje decyzje, inwestycje, przedsięwzięcia biznesowe, życie prywatne. To także wielka, znakomicie napisana pochwała przedsiębiorczości.

UWAGA
Do audiobooka jest dołączony plik PDF z rysunkami i materiałami z wydania drukowanego.

Antykruchość: Jak żyć w świecie, którego nie rozumiemy - audiobook od Nassim Nicholas Taleb możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć