ebook Drelich: prosto w splot
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 109)

Drelich: prosto w splot
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.95
Audiobook - najniższa cena: 32.66
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
-26% 21.10 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
15.95 zł
25.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Drelich planuje i analizuje. Jest mistrzem w złodziejskim fachu. Ale nie wszystko da się przewidzieć, zwłaszcza gdy niebezpieczeństwo grozi najbliższym… Jakub Ćwiek – autor głośnej „Topieli” – tym razem proponuje nam dynamiczną powieść sensacyjną z domieszką thrillera. „Drelich” (e-book w formatach epub i mobi), przełamuje zgrane schematy, a przy tym czerpiąc z najlepszych amerykańskich wzorców, jest świetnie osadzony w naszej rzeczywistości.

O POWIEŚCI „Drelich. Prosto w splot”; AUTOR: Jakub Ćwiek [e-book w formatach epub i mobi]:
Marek Drelich to zawodowy złodziej, doskonały w swoim fachu. Zawsze skupiony, opanowany, a gdy trzeba – bezwzględny i bezlitosny. Sprawia wrażenie człowieka, którego nie da się zaskoczyć. Ale Drelich ma też drugie oblicze. To facet, który stara się utrzymywać bliskie relacje z byłą żoną i dwójką dorastających dzieci. Do tej pory, dzięki starannie wyznaczanym granicom, udawało mu się te dwa życia trzymać z dala od siebie. Okazuje się jednak, że nie wszystko ma pod kontrolą.
Na przedmieściach Gdańska pewien gangster odkrywa długo skrywany sekret swojej żony. Tajemnicę, która wiąże się z Drelichem i która wystawi zarówno złodzieja, jak i jego najbliższych na śmiertelne niebezpieczeństwo.
Czy walcząc o rodzinę, Drelich wykaże się profesjonalizmem? Czy wypracowywane latami sztuczki pozwolą mu ocalić to, na czym mu naprawdę zależy?

Drelich: prosto w splot od Jakub Ćwiek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć