ebook Gdzie poniesie wiatr
4.42 / 5.00 (liczba ocen: 83169)

Gdzie poniesie wiatr
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - najniższa cena: 30.03
wciąż za drogo?
33.95 złpremium: 21.90 zł Lub 21.90 zł
25.90 zł
31.03 zł Lub 27.93 zł
34.67 zł Lub 31.20 zł
29.49 zł
29.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Powieść Kristin Hannah – autorki bestsellerów „Słowik”, „Wielka samotność”, „Zimowy ogród” i „Firefly Lane”, na podstawie której powstał serial z Katherine Heigl i Sarah Chalke w rolach głównych. Jaką cenę ma amerykański sen? Kristin Hannah pokazuje w „Gdzie poniesie wiatr” (e-book w formatach epub i mobi) rzeczywistość Wielkiego Kryzysu i świat, w którym społeczeństwo podzielone jest na tych, którzy żyją godnie, i na tych, którzy nie mają zupełnie nic.

Teksas, rok 1934. Miliony ludzi pozostają bez pracy, a susza pustoszy Wielkie Równiny. Rolnicy walczą o zachowanie ziemi i dobytku. Plony są niskie, studnie wysychają, a burze pyłowe niszczą wszystko na swojej drodze.
W tych niepewnych, niebezpiecznych czasach Elsa Martinelli musi dokonać bolesnego wyboru: walczyć o ziemię, którą kocha, czy udać się do Kalifornii w poszukiwaniu lepszego życia?
„Gdzie poniesie wiatr” [e-book w formatach epub i mobi] to niezapomniany obraz „amerykańskiego snu”, widziany oczami niezwykłej kobiety, której odwaga i poświęcenie stają się znakiem szczególnym całego pokolenia.

Gdzie poniesie wiatr od Kristin Hannah możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć