ebook Wielki ogarniacz kuchni
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 113)

Wielki ogarniacz kuchni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.59
wciąż za drogo?
18.59 zł
Inne proponowane

To, co możesz zjeść jutro, zjedz dzisiaj!

Pani Bukowa zna się na jedzeniu jak mało kto. Kto nie wierzy, niech na nią spojrzy. Sama odkryła, że zrównoważona dieta polega na tym, że w jednym ręku masz ciasteczko, a w drugim czekoladę.

Samego gotowania unika nawet bardziej niż joggingu, budzika i ważenia się. Zdarzają się jednak w życiu takie chwile, kiedy naprawdę musi coś ugotować. Zwłaszcza jeśli założyła się o to z sąsiadem. Skoro tyle osób to robi, to nie może być przecież aż takie trudne, prawda?

PS1 Tak. W książce są również przepisy.

PS2 Tak. Można z nimi gotować.

PS3 Nie. Nie otrujecie się :)

"Ugotowałam obiad dla dwóch osób. Dla mnie i dla siebie." - Pani Bukowa

"Jeśli nikt nie widzi, jak podjadasz czekoladę, to się nie liczy." - Pan Buk

"Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu." - Pani Bukowa

"Miejsce kobiet jest w kuchni. Miejsce facetów też jest w kuchni. Kuchnia to najlepsze miejsce. W kuchni jest JEDZENIE." - Pani Bukowa

O e-booku Wielki ogarniacz kuchni blogerzy napisali:

Wielki ogarniacz kuchni to pozycja dla fanów Pani Bukowej i Pana Buka a tych jak widzę wciąż przybywa. Jeśli jednak nie znacie tej nietuzinkowej pary, koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Znajdziecie w niej zabawne historie, radość bycia nieidealnym i przede wszystkim ogromny dystans a tego wielu z nas bardzo czasem brakuje. - Monika Lewandowska - Kocham Cię, moje życie

Wielki ogarniacz kuchni od Pan Buk, Pani Bukowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wielki ogarniacz kuchni to już piąta a właściwie szósta odsłona przygód i życiowych spojrzeń na otaczającą nas rzeczywistość Pana Buka i Pani Bukowej.

Ja jak już kiedyś Wam wspomniałam jestem wielką fanką Pani Bukowej. Jej publikacje stanowią dla mnie inspirację do tego jak można patrzeć na samą siebie i to co dzieje się wokół.

Tym razem Pani Bukowa podejmuje się wyzwania, że przez dwa miesiące nie zamówi gotowego jedzenia. Skutkuje to przyśpieszonym kursem nauki gotowania. Niby nic trudnego, ale czy na pewno?

Całość publikacji ma niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju styl Pani Bukowej i Pana Buka. Książka z ogromnym przymrużeniem oka pokazuje czytelnikom, jak być szczęśliwym w życiu, które się posiada i w byciu sobą perfekcyjnie nieidealnym. Jak dla mnie swoją rolę spełniła. Ja spędziłam z tą publikacją niesamowicie smakowity czas i nie raz uśmiałam się przy jej lekturze niemal do łez!

Z książki dowiecie się między innymi: jak nie zaczynać przygody z gotowaniem, jak zrobić kanapkę z zupy, jak nie gotować z Internetem, jak się wyrażać w kuchni, jak zrobić coś w panice i co najważniejsze, dlaczego w kuchni zawsze jest bałagan i jak gotować z winem. Do tego autorzy dzielą się kilkoma całkiem sensownie brzmiącymi przepisami do wypróbowania w zaciszu własnych kuchni. Podobno nie ma szans, by nie wyszło.

Komu polecam?

Wielki ogarniacz kuchni to pozycja dla fanów Pani Bukowej i Pana Buka a tych jak widzę wciąż przybywa. Jeśli jednak nie znacie tej nietuzinkowej pary, koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Znajdziecie w niej zabawne historie, radość bycia nieidealnym i przede wszystkim ogromny dystans a tego wielu z nas bardzo czasem brakuje.

Do tego, jeśli szukacie niezobowiązującej, krótkiej lektury do czytania na raz lub z przerwami, która da Wam chwilę wytchnienia, ta pozycja sprawdzi się idealnie.

Polecam Waszej czytelniczej uwadze zarówno tę jak i poprzednie odsłony przygód tej nietuzinkowej pary.

Ocena: 4+/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć