ebook Major Downar zastawia pułapkę - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 145

Major Downar zastawia pułapkę - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 5.90
-33% 5.90 zł
9.29 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
-30% 6.99 zł Lub 6.29 zł
7.89 zł 20% rabatu
8.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Powieść kryminalna jednego z najpopularniejszych pisarzy PRL!

Od strzału w plecy ginie znany lekarz Karol Rodecki. Jego ciało zostaje znalezione przy ulicy Czernakowskiej. Prowadzący śledztwo Stefan Downar rozmawia z wdową po zmarłym. Okazuje się, że w noc przed zabójstwem Rodecki otrzymał pilny telefon od gosposi swojego dobrego przyjaciela. W słuchawce usłyszał prośbę, by jak najszybciej stawił się u niego z zestawem chirurgicznym. Problem w tym, że wzywający pomocy lekarz zdaje się nie mieć pojęcia o całym zajściu, a jego gosposia przebywała wówczas poza stolicą. Milicja coraz baczniej przygląda się sprawie i wkrótce znajduje wrak auta należącego do Rodeckiego. Śledczy Downar szykuje pułapkę na zabójcę. Czy uda mu się przechytrzyć mordercę i poznać jego tożsamość?

Język, postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej, ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów, z których pochodzi.

Major Downar zastawia pułapkę - audiobook od Zygmunt Zeydler-Zborowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć