ebook Jutra nie będzie. Być kobietą. Tom 2 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Jutra nie będzie. Być kobietą. Tom 2 - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
Audiobook - najniższa cena: 27.02
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
27.02 zł Lub 24.32 zł
32.00 zł
27.52 zł
32.00 zł
Inne proponowane

Laura jest młodą kobietą, szczęśliwą mężatką i matką dwójki dzieci. Niestety diagnoza lekarska, burzy spokój jej wygodnego życia. Aby nie obarczać swoich najbliższych, cierpieniem spowodowanym chorobą, postanawia odejść od rodziny. Nie potrafi pogodzić się z myślą o śmierci, która może nastąpić po długich latach cierpienia. Od chwili usłyszenia diagnozy walczy nie tylko z chorobą. Wyjeżdża do małej nadmorskiej miejscowości, gdzie próbuje popełnić samobójstwo. Dzięki staremu rybakowi Maurycemu nie udaje jej się zrealizować swojego planu. Poznaje grupę ludzi, którzy napełniając nadzieją, postanawiają jej pomóc. W prywatnej klinice, prowadzonej przez grupę przyjaciół, a zarazem lekarzy różnych specjalności Laura decyduje się zawalczyć o życie.

Czy jej nowi znajomi sprostają zadaniu, jakie sobie narzucili? Czy uda im się uratować Laurę? Czy wytrzyma ona cierpienia fizyczne i psychiczne? Czy jeszcze spotka swoje dzieci i męża, którego zostawiła uciekając w rozpaczy na drugi koniec kraju? Polecamy również trzeci tom "Carpe diem" w serii "Być kobietą".

Jutra nie będzie. Być kobietą. Tom 2 - audiobook od Ewa Formella możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć