ebook Serca twego chłód
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 100) Ilość stron (szacowana): 480

Serca twego chłód
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.44
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
26.44 zł Lub 23.80 zł
32.21 zł Lub 28.99 zł
26.06 zł
26.78 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane
Thriller Przemka Corso – obiecującego współczesnego pisarza. Jedno miasto. Miłość. Mrok. Ktoś musi zginąć, aby żyć mógł ktoś. Jaką cenę zapłacilibyście, żeby udawać szczęśliwą rodzinę z Instagrama?

Kuba jest bezwzględnym seryjnym mordercą. Tym razem jednak to nie on grasuje w Warszawie. To ktoś inny zabija, rzucając mu okrutne wyzwanie, zagrażając całej jego rodzinie.
# Jak daleko Kuba będzie musiał się posunąć, żeby ratować swoją ciężarną żonę i fasadę szczęśliwego życia?
# Czy tak naprawdę w ogóle mu na tym zależy?
# I co ważniejsze, czy pomoc uzależnionego od narkotyków i alkoholu szwagra z policji, który od lat próbuje go zdemaskować, nie będzie dla niego jeszcze bardziej niebezpieczna niż porywający i katujący młode kobiety „Pan Żartowniś”?
Konfrontacja jest nieunikniona, a jedynym ratunkiem może się okazać nie dobro... tylko pożerający wszystko na swojej drodze mrok.

Rekomendacje e-booka Serca twego chłód: 

Serca twego chłód to książka, która ogromnie przypadła mi do gustu – sama się chyba nawet nie spodziewałam, że odbiorę ją aż tak pozytywnie. To chyba pierwsze aż tak wielkie zaskoczenie czytelnicze w tym roku. Wierzcie mi, uwielbiam te chwile, w których kończę książkę, odkładam ją na bok i mówię sama do siebie: „Ale to było dobre". - Meg Sheti - BookeaterReality

Serca twego chłód od Przemek Corso możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Było to moje pierwsze spotkanie z autorem, ale niestety, będzie chyba ostatnim. Nie potrafiłam wczytać się w jego styl, ciągle coś mi przeszkadzało. Czułam blokadę, co niestety wpłynęło na całokształt. Przeczytałam całą historię dość szybko, jednak czuję, że to nie dla mnie. Lubię thrillery, kryminały, niebanalne opowieści tak jak np.historie spisane przez Adriana Bednarka, ale w tym przypadku niestety nie zaiskrzyło. Co nie oznacza, że książka jest zła. Bo nie jest.

Autor wykonał kawał dobrej roboty, stworzył oryginalną historię, która nie raz Was zaskoczy. Stworzył ciekawie wyprofilowanych bohaterów, co po niektórzy mają dwie twarze, co wymagało ogromu pracy. I ja rozumiem, szanuję, doceniam. Niemniej jednak całokształt po prostu mnie nie ujął, czułam się czytając jakbym cały czas była ściskana przez imadło.

Na pewno sięgając po dzisiaj przedstawioną powieść doznacie szoku. Będziecie zachwyceni i powiecie - jakie to dobre! Jak dobrze skonstruowane! Każdy szczegół został solidnie dopracowany. Bo tak jest. Być może to ja czytałam książkę w złym czasie, dlatego też nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak na innych czytelnikach. Czuć ten klimat mroku (stąd to imadło), bo fabuła owiana jest tajemnicą, dreszczem, niepewnością...

Radzę Wam, żebyście weszli na lubimyczytać i poczytali opinie innych, zdecydowanie ludzie są zadowoleni z lektury, a ja nie chcę, by przez mój zły wybór, ominęli taką historię. Bo myślę, że na niejednym z Was zrobi wrażenie. Ja po prostu dokonałam złego wyboru decydując się na tę książkę, nie potrafiłam się w niej odnaleźć, jednak mimo wszystko doczytałam do końca, poznałam zakończenie i teraz wiem, że muszę jeszcze staranniej dobierać sobie lektury.

Ocena: 2/6
©Tylko magia słowa
Pojawia się ogrom emocji, pragnienie zemsty, problemy z alkoholem czy narkotykami, a także zagrożenia, jakie może nieść ze sobą zbytnia aktywność w mediach społecznościowych. A wszystko to naprawdę idealnie ze sobą współgra. Serca twego chłód to książka, która ogromnie przypadła mi do gustu – sama się chyba nawet nie spodziewałam, że odbiorę ją aż tak pozytywnie. To chyba pierwsze aż tak wielkie zaskoczenie czytelnicze w tym roku. Wierzcie mi, uwielbiam te chwile, w których kończę książkę, odkładam ją na bok i mówię sama do siebie: „Kurde, ale to było dobre".

Cała recenzja na blogu: Serca twego chłód

Ocena: 5/6

©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć