ebook Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi - audiobook
4.07 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7) Ilość stron (szacowana): 240

Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.45
Audiobook - polecana oferta: 13.90
-68% 13.90 zł Lub 12.51 zł
40.63 zł 20% rabatu
54.90 zł
54.90 zł Lub 49.41 zł
12.90 zł
45.30 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Autentyczny employer branding, na który stać Cię już dziś

Firmy inwestują potężne środki w reklamę i marketing, ale z jakiegoś powodu zbyt mało uwagi poświęcają komunikacji z pracownikami i kandydatami do pracy. Albo robią to nieudolnie, udając na rynku kogoś, kim nie są. W efekcie, zamiast budować wizerunek solidnego pracodawcy, tworzą jego protezę.

A przecież autentyczny employer branding ma dziś ogromny potencjał i wcale nie musi być drogi. Jakość komunikacji wypracowana przez pracodawcę wpływa nie tylko na skuteczność rekrutacji i poziom retencji, ale również na markę produktów i usług. Klienci bowiem chcą kupować od organizacji, w których absolutnie wszystkich traktuje się należycie. I w których candidate experience i employee experience to coś więcej niż tylko mądre terminy w HR-owych prezentacjach.

Wybierz się w podróż do świata, w którym Zyta Machnicka - czołowa postać employer brandingu w Polsce - żyje od lat. To świat lepszych pracodawców, czyli firm, które małymi krokami wdrażają wielkie zmiany w swojej komunikacji z pracownikami i kandydatami. To świat dobrych praktyk, obserwacji i przemyśleń na temat aktualnych wyzwań na rynku pracy. Wreszcie: to przestrzeń na autentyczny employer branding, z domieszką design thinking, pozwalający pokazać firmę taką, jaką jest naprawdę. Podczas tej podróży nauczysz się przyciągać i zatrzymywać właściwych ludzi. I osiągać w biznesie to, co jeszcze wczoraj wydawało się nie do osiągnięcia.

Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi - audiobook od Zyta Machnicka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć