ebook Niezwykłe prawa kosmicznej mocy umysłu
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Niezwykłe prawa kosmicznej mocy umysłu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.12
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.12 zł Lub 20.81 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.12 zł
23.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Dr Joseph Murphy po raz kolejny prezentuje rewolucyjne techniki pracy nad sobą, które wielu ludziom pomogły odkryć prawa cudownej mocy umysłu i zastosować je w codziennym życiu.

To niezwykłe połączenie filozofii religijnych z odkryciami współczesnej psychologii, pozwoli Wam osiągnąć nowy poziom duchowego rozwoju. Doprowadzi Was nie tylko do szczęścia, spełnienia i wewnętrznego spokoju, ale przyniesie także zdrowie fizyczne i dobrobyt materialny. Dr Murphy przytacza wiele autentycznych historii ludzi, którzy mimo niesprzyjających okoliczności i, zdawać by się mogło, beznadziejnego położenia, osiągali spektakularny sukces życiowy w wielu dziedzinach. Dzięki temu niezwykłemu poradnikowi dowiecie się, jak można się zmienić wewnętrznie, aby przezwyciężyć chorobę, znaleźć miłość, awansować na stanowiska kierownicze i osiągnąć sukces finansowy.

Niezwykłe prawa kosmicznej mocy umysłu od Joseph Murphy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć