ebook Hurt/Comfort - audiobook
3.72 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 721)

Hurt/Comfort - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.22
Audiobook - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
-40% 21.90 zł
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
27.31 zł 20% rabatu
29.52 zł Lub 26.57 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
31.02 zł
33.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Artur ma osiemnaście lat i nie wie jeszcze wielu rzeczy. Nie wie, jak zacząć rozmowę z własnym ojcem, gdzie przebywa obecnie jego matka, jakie oczekiwania ma wobec niego koleżanka z klasy i dlaczego Magda, jego przyjaciółka, na siłę próbuje go swatać. Nie wie też, jakim cudem uda mu się zdać maturę z polskiego, skoro nadal myli romantyzm z oświeceniem, a parabola to dla niego wyłącznie wykres funkcji kwadratowej. Za to świetnie wychodzi mu udawanie głuchego, gdy w autobusie zaczepi go ktoś obcy, a to już dobry początek.

Janek wie, czego chce od życia. I nie jest to zaliczenie matury z matematyki, chociaż z pewnością by nie zaszkodziło. Chce brata, który nie ignoruje jego istnienia, mniej żenujących rodziców, a także youtuberów, którzy wrzucają filmiki regularnie i zawsze na czas. I mniej zmechaconych swetrów, tak przy okazji. Przede wszystkim chciałby jednak zwrócić na siebie uwagę jakiegoś miłego chłopaka. Najlepiej takiego, który w autobusie udaje głuchego i wcale nie wydaje się miły.

Audiobook w doskonałej interpretacji Marcina Ferenca. 

Hurt/Comfort - audiobook od Weronika Łodyga możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć