ebook Prawo cywilne
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Prawo cywilne
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - najniższa cena: 55.20
wciąż za drogo?
64.17 złpremium: 41.40 zł Lub 41.40 zł
58.65 zł Lub 52.79 zł
69.00 zł
-6% 55.20 zł
-5% 58.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Podręcznik „Prawo cywilne" jest dziełem zbiorowym dydaktyków Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz sędziów sądów powszechnych okręgu olsztyńskiego. Autorzy połączyli bogate doświadczenie naukowo-dydaktyczne z praktyką orzeczniczą, aby w sposób zwarty i zarazem czytelny przedstawić ogół najważniejszych zagadnień polskiego prawa cywilnego.

W podręczniku opracowano:

  • część ogólną prawa cywilnego,
  • prawo rzeczowe,
  • część ogólną prawa zobowiązań,
  • część szczegółową prawa zobowiązań,
  • prawo spadkowe.

Układ podręcznika dostosowany jest do zawartości merytorycznej Kodeksu cywilnego, a jego treść uwzględnia zarówno ugruntowane, jak i najnowsze poglądy przedstawicieli doktryny i stanowiska judykatury.

Opracowanie stanowi kanon wiedzy niezbędnej każdemu studentowi prawa. Może być również wykorzystane jako materiał dydaktyczny dla aplikantów wszystkich zawodów prawniczych i użyteczne kompendium wiedzy dla osób zajmujących się stosowaniem prawa cywilnego na co dzień.

Prawo cywilne od Maciej Rzewuski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć