ebook Powiedz, co myślisz. Uważność w sferze porozumienia bez przemocy - audiobook
4.25 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 809) Ilość stron (szacowana): 352

Powiedz, co myślisz. Uważność w sferze porozumienia bez przemocy - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - polecana oferta: 14.90
14.90 zł Lub 13.41 zł
28.90 zł
42.65 zł Lub 38.39 zł
-18% 12.90 zł
-6% 13.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Mów własnym głosem, wypowiadaj się w autentyczny sposób i uważnie słuchaj - naucz się prowadzić rozmowy zgodnie z zasadami uważności

Przedmowa Joseph Goldstein

Komunikacja jest złożonym zjawiskiem. Aby skutecznie się komunikować, trzeba uwzględnić wiele czynników. Emocje, koncepcje i przekonania rozmówców objawiają się w słowach i w formie niewerbalnej. Trzeba też poradzić sobie z istniejącymi wzorcami relacji, zarówno w kontaktach indywidualnych, jak i w grupach. Można jednak wskazać uniwersalne, spójne podstawy umiejętnej komunikacji, warunkujące skuteczne porozumiewanie się. Tych podstaw można się nauczyć, ale żeby interakcje były naprawdę satysfakcjonujące, konieczna jest praktyka.

Oto praktyczny przewodnik po prostych i efektywnych praktykach porozumiewania się bez konieczności przechodzenia do obrony lub ataku. Dzięki tej książce zaczniesz stosować w rozmowach znane od tysięcy lat zasady uważności. Będziesz mówić własnym głosem, wypowiadać się w autentyczny sposób i uważnie słuchać - a taka komunikacja jest satysfakcjonująca i niezawodnie prowadzi do porozumienia. Pozwala również na budowanie szczerych relacji i prawdziwe zrozumienie intencji drugiej osoby. Większość z nas doświadczyła, jak niszczycielską moc mogą mieć słowa. Teraz możesz sprawić, że Twoje słowa będą uspokajać, podnosić na duchu, uszczęśliwiać - a to zaledwie część potencjału właściwej komunikacji!

Dzięki tej książce nauczysz się:

  • czuć się pewnie podczas komunikowania się
  • dostrzegać to, co w rozmowie najistotniejsze
  • zauważać to, co kryje się w wypowiedziach innych
  • kontrolować lęk przed trudnymi rozmowami i w ich trakcie
  • znajdować inspirację w interakcjach 

Oto fundamenty komunikacji: obecność - intencja - uwaga!

Powiedz, co myślisz. Uważność w sferze porozumienia bez przemocy - audiobook od Oren Jay Sofer możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć