ebook Bohaterowie są wśród nas. Wszyscy w domu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0) Ilość stron (szacowana): 64

Bohaterowie są wśród nas. Wszyscy w domu - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 7.89
Audiobook - najniższa cena: 11.64
13.94 złpremium: 8.99 zł Lub 8.99 zł
11.64 zł Lub 10.48 zł
14.99 zł
14.99 zł Lub 13.49 zł
11.84 zł 20% rabatu
13.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Przed Tobą dwa wyśmienite opowiadania o przygodach dwójki przyjaciół: małej dziewczynki Maszy i emerytowanego cyrkowca Niedźwiedzia. W pierwszym z nich Masza, zainspirowana lekturą ulubionego komiksu, wymyśla postać superbohaterki. Na początku wszystko jest zabawą. Szybko jednak nadarza się okazja, by Super-Masza wykazała się w prawdziwym wyzwaniu! Czas uratować własne zwierzęta! Tymczasem Niedźwiedź marzy o karierze pisarza, czy uda mu się ją osiągnąć? Drugie opowiadanie zabierze Cię w zimową krainę pełną białego puchu. Pora pobawić się na śniegu!

Wybierz się w podróż z przebojową i odważną Maszą, Niedźwiedziem i resztą zwierzęcych przyjaciół z bajki Masza i Niedźwiedź emitowanej na platformach Netflix i YouTube. Masza zawsze ma głowę pełną świetnych pomysłów. Uwielbia psocić i bawić się z Niedźwiedziem, świnką, owcą, psem i dwoma wygłodzonymi wilkami z lasu. Przygotuj się na szalone, zabawne i przesłodkie historyjki ze świata Maszy i Niedźwiedzia - zabawy nadszedł czas! Animaccord LTD 2008-2021

Bohaterowie są wśród nas. Wszyscy w domu - audiobook od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć