ebook Moje bajeczki o psikusach i psotach - audiobook
3.84 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9) Ilość stron (szacowana): 123

Moje bajeczki o psikusach i psotach - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 11.52
Audiobook - najniższa cena: 15.59
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
15.59 zł Lub 14.03 zł
19.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
15.79 zł 20% rabatu
17.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Były artysta cyrkowy Niedźwiedź i mała dziewczynka Masza to dwójka najlepszych przyjaciół. Wspólnie przeżywają ekscytujące przygody pełne humoru i zabawy. Tym razem Niedźwiedź zatrudni opiekuna dla dzieci, a Masza wraz z pandą przemienią się w przebiegłe ninja. Do tego czeka ich podroż w czasie i spotkanie oko w oko ze swoimi praprzodkami. A to jeszcze nie wszystko! Masza odkryje swoje magiczne moce, a Niedźwiedź zostanie fanem telewizji. Ach, co to będą za przygody! Usiądź wygodnie i posłuchaj, co tym razem wymyśli dwójka wyjątkowych przyjaciół!

Wybierz się w podróż z przebojową i odważną Maszą, Niedźwiedziem i resztą zwierzęcych przyjaciół z bajki Masza i Niedźwiedź emitowanej na platformach Netflix i YouTube. Masza zawsze ma głowę pełną świetnych pomysłów. Uwielbia psocić i bawić się z Niedźwiedziem, świnką, owcą, psem i dwoma wygłodzonymi wilkami z lasu. Przygotuj się na szalone, zabawne i przesłodkie historyjki ze świata Maszy i Niedźwiedzia - zabawy nadszedł czas! Animaccord LTD 2008-2021

Moje bajeczki o psikusach i psotach - audiobook od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć