ebook Kobierce tkane z pajęczyny
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kobierce tkane z pajęczyny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 23.03
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
23.03 zł
23.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Czwarty tom pięknej, pełnej nadziei serii „Siostry Jutrzenki” Renaty Kosin. Duch Arachny nie opuszcza Przytuliska i bez przerwy czuwa nad potomkami rodu Śmiałowskich. Ci z kolei szukają dla siebie najlepszego miejsce do życia, starając się nie zapominać o rodzinnym gnieździe i własnych korzeniach, lecz niestety nie zawsze im się to udaje…

O POWIEŚCI „Kobierce tkane z pajęczyny” Renaty Kosin [e-book w formatach epub i mobi]:

Dzieci Rozalii, Klary i Balbiny rozpierzchają się po świecie po to, by z czasem przewrotny los niespodziewanie znów je połączył. Z kolei ich wnuki i prawnuki po latach dokonują nieświadomie podobnych wyborów i podążają niemal identycznymi ścieżkami. Swojego miejsca na ziemi, a także w czyimś sercu szuka również Michalina. Nie przestaje przy tym śledzić rodzinnych dziejów i usiłuje złożyć je w całość.
Wreszcie jej się to udaje. Dzięki uporowi i odzyskanym cudem pamiątkom odnajduje ostatnie wskazówki, które pozwalają odkryć największą rodzinną tajemnicę i dowiedzieć się, kim naprawdę była jej niezwykła praprababka.

Kobierce tkane z pajęczyny od Renata Kosin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć