ebook Kobierce tkane z pajęczyny
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kobierce tkane z pajęczyny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 23.03
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
-29% 23.03 zł
23.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Czwarty tom pięknej, pełnej nadziei serii „Siostry Jutrzenki” Renaty Kosin. Duch Arachny nie opuszcza Przytuliska i bez przerwy czuwa nad potomkami rodu Śmiałowskich. Ci z kolei szukają dla siebie najlepszego miejsce do życia, starając się nie zapominać o rodzinnym gnieździe i własnych korzeniach, lecz niestety nie zawsze im się to udaje…

O POWIEŚCI „Kobierce tkane z pajęczyny” Renaty Kosin [e-book w formatach epub i mobi]:

Dzieci Rozalii, Klary i Balbiny rozpierzchają się po świecie po to, by z czasem przewrotny los niespodziewanie znów je połączył. Z kolei ich wnuki i prawnuki po latach dokonują nieświadomie podobnych wyborów i podążają niemal identycznymi ścieżkami. Swojego miejsca na ziemi, a także w czyimś sercu szuka również Michalina. Nie przestaje przy tym śledzić rodzinnych dziejów i usiłuje złożyć je w całość.
Wreszcie jej się to udaje. Dzięki uporowi i odzyskanym cudem pamiątkom odnajduje ostatnie wskazówki, które pozwalają odkryć największą rodzinną tajemnicę i dowiedzieć się, kim naprawdę była jej niezwykła praprababka.

Kobierce tkane z pajęczyny od Renata Kosin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć