ebook Kobierce tkane z pajęczyny
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 95)

Kobierce tkane z pajęczyny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.74
Audiobook - najniższa cena: 26.99
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
19.74 zł Lub 17.77 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
32.90 zł
19.74 zł
24.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Czwarty tom pięknej, pełnej nadziei serii „Siostry Jutrzenki” Renaty Kosin. Duch Arachny nie opuszcza Przytuliska i bez przerwy czuwa nad potomkami rodu Śmiałowskich. Ci z kolei szukają dla siebie najlepszego miejsce do życia, starając się nie zapominać o rodzinnym gnieździe i własnych korzeniach, lecz niestety nie zawsze im się to udaje…

Dzieci Rozalii, Klary i Balbiny rozpierzchają się po świecie po to, by z czasem przewrotny los niespodziewanie znów je połączył. Z kolei ich wnuki i prawnuki po latach dokonują nieświadomie podobnych wyborów i podążają niemal identycznymi ścieżkami. Swojego miejsca na ziemi, a także w czyimś sercu szuka również Michalina. Nie przestaje przy tym śledzić rodzinnych dziejów i usiłuje złożyć je w całość.
Wreszcie jej się to udaje. Dzięki uporowi i odzyskanym cudem pamiątkom odnajduje ostatnie wskazówki, które pozwalają odkryć największą rodzinną tajemnicę i dowiedzieć się, kim naprawdę była jej niezwykła praprababka.

O e-booku Kobierce tkane z pajęczyny blogerzy napisali: 

Miłośnicy powieści obyczajowych z pokoleniową historią w tle w tej książce odnajdą to wszystko, za co pokochali ten gatunek literacki. Renata Kosin ciekawie splata rodzinne losy, ukazuje ludzkie dylematy oraz dążenia do szczęścia, do odnalezienia miłości i znalezienia swojego miejsca na świecie. Jeśli szukacie poruszającej historii, to ta opowieść spełni Wasze occzekiwania.- Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Kobierce tkane z pajęczyny od Renata Kosin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kobierce tkane z pajęczyny to czwarta część cyklu Siostry Jutrzenki. Renata Kosin ponownie zaprasza nas do poznania historii rodu Śmiałkowskich.

Tę część sagi rozpoczynamy od wydarzeń z 1946 roku. Podczas poznawania tej historii również i nam udziela się Duch Arachny, który czuwa nad całą rodziną. Autorka poprzez wyjątkowość stylu oraz tajemniczy klimat wprawia czytelnika w zaciekawienie co do dalszych losów bohaterów, których poznaliśmy we wcześniejszych częściach tej sagi. Powieść ta, zresztą jak cała saga uświadamiają nam, jak ważne jest to, aby człowiek żył w poczuciu „posiadania” swojego miejsca na ziemi. I nie mam tu na myśli „posiadania” sensu stricto. Ważne jest to, aby znaleźć swój kawałek ziemi, w którym możemy w pełni cieszyć się z życia. A czytając Kobierce tkane z pajęczyny możemy cieszyć się z przyjemności odkrywania dalszej historii rodziny Śmiałkowskich.

Dzieci Klary, Rozalii i Balbiny osadzają się w różnych zakątkach świata. Jednak w tej części losy całego pokolenia scalają się. Autorka trzyma czytelnika w ciągłym napięciu, intryguje, a także wzrusza. Do głębi porusza nas również historia Michaliny, która poszukuje nie tylko miejsca na ziemi, lecz miłości swojego życia. Z ogromnym zainteresowaniem śledziłem usiłowania kobiety w odkrywaniu rodzinnych dziejów. Dzięki odzyskanym pamiątkom jest coraz bliżej ułożenia tej historii w jedną całość, co pozwoli poznać najbardziej skrywaną rodzinną tajemnicę.

Miłośnicy powieści obyczajowych z pokoleniową historią w tle w tej książce jak i w trzech pozostałych odnajdą to wszystko, za co pokochali ten gatunek literacki. Renata Kosin ciekawie splata rodzinne losy, ukazuje ludzkie dylematy oraz dążenia do szczęścia, do odnalezienia miłości i znalezienia swojego miejsca na świecie. Zatem jeśli szukacie poruszającej historii, to seria „Siostry Jutrzenki” jest tą, która spełni Wasze oczekiwania.

A ja z utęsknieniem wyczekuję piątej, niestety ostatniej już część, w której będę mógł ponownie spotkać się z rodziną Śmiałkowskich. Jeśli nie mieliście jeszcze tej przyjemności, to śmiało sięgnijcie po wcześniejsze książki. Nić Arachny, Słowiański amulet, Szpulki losów Kobierce tkane z pajęczyny to wyjątkowa saga, która skradnie Wasze czytelnicze serca. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć