ebook Tarzan wśród małp - audiobook
3.89 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2) Ilość stron (szacowana): 520

Tarzan wśród małp - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.59
Audiobook - najniższa cena: 22.25
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
22.25 zł Lub 20.03 zł
23.65 zł Lub 21.29 zł
24.90 zł
22.45 zł
24.90 zł
Inne proponowane

Światowy bestseller po raz pierwszy w formie audio! Książka przetłumaczony na kilkadziesiąt języków, której nakład przekroczył trzydzieści sześć milionów egzemplarzy.

Mały lord Greystoke, osierocony przez rodziców, samotny i kwilący w dzikiej afrykańskiej dżungli, zostaje przygarnięty przez małpią samicę Kalę. Dorasta wśród zwierząt, ucząc się od nich przetrwania. Przez małpy zostaje nazwany Tarzanem, co w ich języku oznacza „Biała Skóra”. Z czasem chłopiec staje się niemal tak krzepki i zręczny, jak one. Wychodzi zwycięsko z walk z dzikimi zwierzętami i zamieszkującymi w pobliżu ludożercami. Wkrótce sprytem, inteligencją i siłą prześcignie każdego przeciwnika i zostanie okrzyknięty Małpim Królem.

Czy jednak zaakceptuje go ludzki świat? Tarzan to jedna z tych niezwykłych postaci literackich, które są ponadczasowe i uwielbiane przez wszystkich. Kto nie zna tytułowego bohatera z książek, seriali, sztuk teatralnych, filmów oraz adaptacji, które rzucały go w czasy nam współczesne?

Tarzan wśród małp - audiobook od Edgar Rice Burroughs możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć