ebook Uśmiech zimy - audiobook
4.28 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9)

Uśmiech zimy - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.75
Audiobook - najniższa cena: 30.75
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
30.75 zł Lub 27.68 zł
36.00 zł
30.95 zł
36.00 zł
Inne proponowane

Pierwsza z czterech części cyklu "Ślady życia".

Berenika Popielawska, rozwódka, matka dwójki dorosłych dzieci, otrzymuje spadek po swoim dawnym kochanku, znanym artyście malarzu, Maksymilianie Styksie " posiadłość w maleńkiej podlaskiej wsi " Naboków. Musi spełnić tylko jeden warunek: zamieszkać tam na rok. Oprócz tego dostaje coś jeszcze " pendrive"a z zapiskami i nagraniami malarza, które powinna poznawać przez kolejnych trzysta sześćdziesiąt pięć dni. Hasłem do otwarcia jego wspomnień i refleksji jest zagadkowe słowo, jakim zwracał się do niej przed laty. Zaskoczona i zaintrygowana Berenika zostawia swoje dotychczasowe życie i wyjeżdża na zasypane śniegiem Podlasie. Jeszcze nie wie, że dom, który odziedziczyła, zwany przez miejscowych "dworem", jest niezwykły. Dzieją się tu dziwne rzeczy: jedne przedmioty znikają, pojawiają się inne, a pod lasem snują się niepokojące cienie.

Czy Berenika wytrwa w postanowieniu, czy machnie ręką na spadek i wróci do Poznania? Czyta doceniona aktorka Adrianna Biedrzyńska.

Uśmiech zimy - audiobook od Anna Rybkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć