Dom pod Czerwonym Dębem - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Dom pod Czerwonym Dębem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 40.00
Audiobook - najniższa cena: 30.60
wciąż za drogo?
32.40 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
30.60 zł Lub 27.54 zł
36.00 zł
31.33 zł
36.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Muszę zabić… Nie, ja chcę zabić!

To trzecia część serii mrocznych kryminałów o prokuratorze Adamie Karskim, który staje w szranki z okrutnymi i inteligentnymi mordercami, by wciąż przekonywać się, że zło czynione przez człowieka nie zna granic i może przybierać niejedną maskę. Jest burzliwy wieczór 1930 roku. Zygmunt Korniłowski, członek BBWR, biznesman i hedonista, urządza kolację, na której ma ogłosić pewną decyzję. Nie wie, że tej kolacji już nie przeżyje… Morderca rozpoczął już bowiem swoje dzieło. Wie też, że jego przeciwnikiem będzie sam Adam Karski.

„Grzegorz Skorupski to solidna marka w świecie polskiego retrokryminału, a jego najnowsza powieść Dom pod czerwonym... potwierdza pisarską klasę... ekstraklasę!” – Ryszard Ćwirlej. Polecamy również pierwszy tom "Smak błękitu" oraz drugi tom "Dłonie śmierci".

Dom pod Czerwonym Dębem od Grzegorz Skorupski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć