ebook Świat Dysku: Niuch
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 36068) Ilość stron (szacowana): 443

Świat Dysku: Niuch
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 19.00
23.90 złpremium: 14.34 zł Lub 14.34 zł
19.00 zł Lub 17.10 zł
22.23 zł Lub 20.01 zł
22.47 zł 10 zł na konto
18.99 zł
20.32 zł
20.37 zł
22.00 zł
23.90 zł
23.90 zł
24.90 zł
Inne proponowane

Niuch Poznaj kolejną część magicznego Świata Dysku – miliony czytelników nie mogą się mylić!

Powszechnie uznawana prawda głosi, że kiedy policjant wyjeżdża na urlop, zanim jeszcze zdąży otworzyć walizkę, już znajduje pierwsze zwłoki. Komendant Sam Vimes ze Straży Miejskiej Ankh-Morpork jest właśnie na urlopie na wsi – niewinnej i wesołej, ale nie dla niego są zwykłe trupy w szafie. Trupów jest więcej, bardzo wiele, a także pradawna zbrodnia, straszniejsza niż morderstwo. Vimes znalazł się poza swoją jurysdykcją, poza kompetencją, niekiedy zagubiony i poza granicami zrozumienia, pozbawiony kanapek z bekonem, ale nie przebiegłości. Podobno w końcu wszystkie grzechy zostają wybaczone. Ale chyba nie całkiem wszystkie...

Świat Dysku: Niuch od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Nos policjanta ma jedną szczególną i bardzo irytującą cechę – nigdy nie idzie na urlop i natychmiast reaguje, kiedy czuje, że coś śmierdzi. Czasem, nawet w najspokojniejszej okolicy, aroma criminale jest tak intensywny, że nie zagłuszy go nawet najmocniejsze piwo korzenne (z buraków).
    Niuch to kolejna część ze Światodyskowego cyklu o straży. Tym razem prawie całkowicie poświęcony Vimesowi. Tradycyjna konfrontacja mieszczucha z realiami życia na wsi zawsze prowokowała mnóstwo zabawnych sytuacji. Tym razem nie mamy do czynienia z elegancikiem w lakierkach, który musi przejść przez „pole minowe”, ale z miejskim cwaniakiem, który topografię całego Ankh-Morpork ma w podeszwach.

Warto zerknąć