ebook Na polanie wisielców - audiobook
4.24 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 20197)

Na polanie wisielców - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.40
Audiobook - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
36.02 zł Lub 32.42 zł
37.90 zł
-33% 22.74 zł
31.46 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Trzecia książka z detektyw Tracy Crosswhite. Znakomicie skrojony thriller autora dwukrotnie nominowanego do nagrody Harper Lee. „Robert Dugoni wnosi świeży powiew do współczesnej literatury kryminalnej. Cała seria z Tracy musi się znaleźć na waszej liście MUST READ!” – „Suspense Magazine”

Detektyw Tracy Crosswhite ma doświadczenie w rozwiązywaniu spraw, które z braku dowodów policja odkłada na półkę. Kiedy więc dawna znajoma z akademii policyjnej prosi ją o pomoc przy śledztwie dotyczącym tajemniczego samobójstwa uczennicy elitarnego liceum, Tracy nie waha się ani chwili. Korzystając z dowodów zgromadzonych przez ojca koleżanki, rozpoczyna dochodzenie, które wywleka na powierzchnię skrywane przez lata mroczne sekrety. Nie zdaje sobie sprawy, że swoją nieustępliwością ściąga na siebie niebezpieczeństwo…

Na polanie wisielców - audiobook od Robert Dugoni możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć