ebook Major Downar przechodzi na emeryturę - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Major Downar przechodzi na emeryturę - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
-40% 14.90 zł
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
-23% 14.99 zł Lub 13.49 zł
19.74 zł 20% rabatu
21.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Powieść kryminalna jednego z najpopularniejszych pisarzy PRL!

Major Stefan Downar po wielu latach służby przeszedł na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji wybrał się na wycieczkę do słonecznej Italii. Marzył o zwiedzaniu słynnych zabytków i pysznym włoskim jedzeniu. Tymczasem los spłatał mu figla, stawiając na drodze arcyciekawych współtowarzyszy. Mimo że Downar nie chwalił się, jaki zawód wykonywał do tej pory, wieści szybko się rozeszły. Nim się obejrzał, zaczęły do niego ściągać tabuny wycieczkowiczów, a każdy przychodził z prośbą o ratunek z trudnej sytuacji. Czar beztroskiego wypoczynku prysł bezpowrotnie. Jakby tego było mało, po powrocie do Polski okazało się, że jeden z uczestników wycieczki zmarł na skutek zatrucia grzybami. Czyżby ktoś specjalnie zamachnął się na jego życie? Major Downar jeszcze raz stawi czoło kryminalnej zagadce.

Język, postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej, ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów, z których pochodzi.

Major Downar przechodzi na emeryturę - audiobook od Zygmunt Zeydler-Zborowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć