ebook Zabójczyni i imperium Adarlanu - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 28577) Ilość stron (szacowana): 356

Zabójczyni i imperium Adarlanu - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 11.99
Audiobook - najniższa cena: 17.71
wciąż za drogo?
17.71 zł Lub 15.94 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
17.91 zł
Inne proponowane

Celaena Sardothien ma wszystko: własne miejsce na ziemi, miłość przystojnego Sama i z dawna upragnioną wolność. Ostatnia część cyklu poprzedzającego bestsellerową serię „Szklany Tron”.

O POWIEŚCI „Szklany Tron. Opowieść 4: Zabójczyni i imperium Adarlanu” Sarah J. Maas [audiobook w formacie mp3]:

Celaena Sardothien z trudem podnosi się po ciosach, które zadał jej los i nieprzewidywalny Arobynn. Wie już, że aby ona i Sam mogli zaznać spokoju, muszą odejść... Żeby całkowicie uwolnić się od Arobynna i Gildii, będą jednak musieli wykonać jeszcze jedno zadanie. Ten ostatni raz będą musieli zaryzykować wszystko, by uwolnić się od przeszłości na zawsze...
Czy Celaena będzie umiała odłożyć sztylet i zacząć życie z dala od Gildii? Czy zdoła porzucić tytuł Zabójczyni Adarlanu, do którego zdążyła się tak bardzo przywiązać? Kto tak naprawdę jest jej wrogiem, a kto sprzymierzeńcem? Czy uda jej się stawić czoła ostatniej próbie i wyjść z niej zwycięsko? Zanim Celaena zdąży odpowiedzieć sobie na te pytania, otrzyma nowy cios z zupełnie niespodziewanej strony. Silniejszy i okrutniejszy od wszystkich, które znosiła dotychczas...
„Zabójczyni i imperium Adarlanu” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów „Szklanego Tronu”. Czwarta, ostatnia powieść zaskoczy nawet największych znawców serii.

Zabójczyni i imperium Adarlanu - audiobook od Sarah J. Maas możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć