ebook Ława przysięgłych - audiobook
3.97 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 235648)

Ława przysięgłych - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 31.46
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
31.46 zł
32.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Bezprecedensowy proces. Przekręt, w którym nie chodzi tylko o pieniądze. Oczy amerykańskich prawników, Wall Street i zwykłych obywateli są zwrócone na miasteczko Biloxi w stanie Missisipi. Na podstawie powieści Johna Grishama powstał filmowy hit z Dustinem Hoffmanem, Johnem Cusackiem, Rachel Weisz i Gene’em Hackmanem w rolach głównych.

O POWIEŚCI „Ława przysięgłych” Johna Grishama [audiobook w formacie mp3]:

W niewielkiej mieścinie w stanie Mississippi Celeste Wood, wdowa po nałogowym palaczu, winą za śmierć męża obarcza firmę o nazwie Pynex. Kobieta domaga się od koncernu tytoniowego odszkodowania, które będzie zadośćuczynieniem za poniesioną stratę. Na pozór niezbyt interesujący proces zamienia się w wielkie widowisko, wywołując ogromne poruszenie wśród środowiska prawniczego, lobby tytoniowego oraz całego Wall Street. Oskarżony koncern liczy, że ogromne łapówki zapewnią mu przychylność ławy przysięgłych. Wśród dwunastu mężczyzn i kobiet, którzy wydadzą werdykt w tej sprawie, jest jednak ktoś, kto o wiele zręczniej posługuje się manipulacją niż sprytni przedsiębiorcy...
Oparty na faktach thriller w 2003 roku zekranizowano z Dustinem Hoffmanem, Gene'em Hackmanem, Johnem Cusackiem i Rachel Weisz.
Nowy przekład. Wcześniej powieść ukazała się pod tym samym tytułem.

Ława przysięgłych - audiobook od John Grisham możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć