ebook Relikt
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 45)

Relikt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.43
Audiobook - najniższa cena: 21.03
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
22.43 zł 20% rabatu
23.92 zł Lub 21.53 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
-6% 22.18 zł
22.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Część 5. serii SF autora znakomitego „Cyklu Krzyżackiego”. Okręt terrańskich sił zbrojnych „Hajmdal” przemierza kosmiczną pustkę, kierując się ku rubieżom Galaktyki. Mknie w stronę przeznaczenia. Tam gdzie według przepowiedni ma się wszystko rozstrzygnąć. Cel jest już blisko. Na wyciągnięcie ręki. Zbliża się wielka bitwa…

O POWIEŚCI „Hajmdal #5 Relikt” AUTORA [e-book w formatach epub i mobi]:

„Hajmdal” dociera do układu planetarnego skolonizowanego przez Diohda. Mieszkańcy żyją w strachu przed tajemniczym okrętem widmo, który terroryzuje szlaki handlowe. Niszczy frachtowce i orbitalne bazy. Nikt nie jest w stanie go powstrzymać. Władze systemu zwracają się do admirała Nathaniela Kashtaritu z prośbą o pomoc w poskromieniu piratów.
Drednot rusza na polowanie.
Na bagnistej planecie Karazan terrańscy naukowcy w towarzystwie jedynie niewielkiego oddziału ochrony badają ruiny starożytnej cywilizacji. Nagle kontakt z nimi urywa się. Z misją ratunkową wyrusza Pluton 7. Sierżant Ezra Leahy pragnie jak najszybciej odkryć, co się wydarzyło.
Jedną z zaginionych jest Abigail Torres.
Nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Mroczne sekrety wypełzają na światło dzienne. Załoga „Hajmdala” staje w obliczu starożytnej grozy. Admirał Kashtaritu musi podjąć trudne decyzje, zmierzyć się z prawdą i wrogiem, jakiego nikt wcześniej nie spotkał.
Podróż trwa…

Relikt od Dariusz Domagalski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć