ebook Doktor Seks
3.6 / 5.00 (liczba ocen: 203)

Doktor Seks
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.84
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
18.84 zł
23.90 zł
23.90 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
-12% 20.10 zł
20.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Sonia Rosa – autorka „Kliniki miłości” – swoją literaturą nie przestaje rozpalać naszych zmysłów. Oto kolejna gorąca, odważna, perwersyjna i dzika powieść o miłości, pożądaniu, seksie i erotyce. „Doktor Seks” otworzy przed nami drzwi, za którymi znajdziemy czystą rozkosz.

Wpadli na siebie przypadkiem i po krótkim flircie znacznie bliżej poznali się w garażu wspólnych przyjaciół, na masce ich bmw. Robert, przystojny seksuolog, miał już wiele kobiet, ale seksowna brunetka szybko zawróciła mu w głowie. Ilona poderwała go, żeby sobie udowodnić, że jest wolna i może robić, co chce. Po kilkuletnim związku z chorobliwie zazdrosnym prawnikiem chciała poczuć, że żyje, nie myśląc o konsekwencjach. To miała być tylko chwila przyjemności, zakazana zabawa na lodowato zimnej masce cudzego samochodu. A jednak przez długi czas nie potrafiła przestać myśleć o Robercie
Kiedy wpadają na siebie po raz kolejny, jej życie jest zagmatwane. On jej pragnie, ale nie wie, czy warto podejmować walkę o kobietę, która nie jest gotowa na coś więcej, niż przyjaźń. Krążą więc wokół siebie i jednocześnie wmawiają sobie, że to bez sensu. Ale nie da się oszukać własnych ciał i serc. W zaciszu swojego gabinetu Robert wysłuchuje setek intymnych zwierzeń. Dla pacjentów ma wiele cennych porad, ale czy sam wie, czego naprawdę pragnie dla samego siebie?

Rekomendacje: 

Nie ukrywam, że najnowsza książka Soni Rosy wręcz kipi seksem. Doktor seks to książka, którą zdecydowanie mogę polecić czytelnikom, którzy szukają lektury rozpalającej nasze zmysły, wprawiając emocje w temperaturę wrzenia. Gorąca atmosfera gwarantowana. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Doktor Seks od Sonia Rosa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Doktor seks uchyla drzwi do gabinetu, za którymi kryje się wiele pikantnych historii. A Sonia Rosa ponownie serwuje erotyk rozpalający nasze żądze. Te będą płonęły namiętnym żarem. Jednym słowem będzie gorąco.

Sięgając po tę książkę aplikujemy sobie erotyczne doznania. Autorka zaprasza nas do poznania historii Roberta, przystojnego terapeuty, który w zaciszu swojego gabinetu wysłuchuje zwierzeń swoich pacjentów. Ale nie tylko owe wyznania będą nas rozpalać. Również sam terapeuta, a raczej jego doświadczenia z kobietami zagotują nasze myśli.

Mężczyzna znając wiele metod podrywu nie narzekał na zainteresowanie ze strony kobiet. Pewnego dnia w garażu swoich znajomych spotkał Ilonę, ciemnowłosą kusicielkę. Muszę przyznać, że początek tej znajomości rozpoczął się mocnym i odważnym akcentem. Robert nie potrafi zapomnieć o tym, co wydarzyło się na masce luksusowego bmw. Nie tylko wspomnienia tych chwil rozpalają jego umysł, lecz w jego głowie kołatało pytanie – „kim jest ta kobieta?”.

Doktor seks to bez wątpienia wciągająca erotyczna historia, którą poznajemy z perspektywy Roberta oraz Ilony. Robert, który miał w życiu wiele kobiet, nie potrafi zapomnieć rozkoszy, którą dała mu Ilona. „Idąc na cało” w garażu znajomych chciała udowodnić sobie, że jest wolną kobietą mogącą robić, to co chce.

A jeśli chcecie rozkoszować się historiami ukrytymi za drzwiami gabinetu, to koniecznie sięgnijcie po najnowszą książkę Soni Rosy. Autorka napisała wciągający erotyk. To, co ważne uczyniła to ze smakiem w nienachalnym stylu. Znajdziemy tu miłość i pożądanie, dzięki czemu możemy uzmysłowić sobie, że nie można oszukać własnych serc i ciał.

Moją uwagę przykuły również historie opowiadane podczas sesji terapeutycznej. Przyznam szczerze, że to, co wysłuchiwał Robert przyprawiało o szybsze bicie serca, a nie raz jeżyło włos na głowie. Chociażby historia pacjenta zwierzającego się ze swoich relacji z byłą teściową.

Nie ukrywam, że najnowsza książka Soni Rosy wręcz kipi seksem. Doktor seks to książka, którą zdecydowanie mogę polecić czytelnikom, którzy szukają lektury rozpalającej nasze zmysły, wprawiając emocje w temperaturę wrzenia. Gorąca atmosfera gwarantowana.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć