ebook Nigdy ci nie wybaczę - audiobook
3.66 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 18) Ilość stron (szacowana): 480

Nigdy ci nie wybaczę - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 29.62
Audiobook - najniższa cena: 26.71
wciąż za drogo?
26.71 zł Lub 24.04 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.91 zł
Inne proponowane

„Nigdy ci nie wybaczę” to trzymająca w napięciu powieść o miłości, nienawiści i dramatycznej walce o obronę dobrego imienia, tocząca się w środowisku ludzi związanych z mediami. Stella Lerska, gwiazda TV znana czytelnikom z powieści „Pewna pani z telewizji” i „Zemsta na ekranie”, decyduje się wnieść pozew przeciwko stacji, która dyscyplinarnie zwolniła ją z pracy. Podczas procesu okazuje się jednak, że prawie żadna z osób z nią współpracujących, nie chce zeznawać na jej korzyść…

Nad głową Stelli zawisa więc groźba przegranej. Ma również kłopot ze znalezieniem nowej pracy, a kiedy okazuje się, że ktoś wyczyścił jej konto w banku, sytuacja staje się krytyczna. Jakby tego było mało, dorosły syn nieżyjącego kochanka Stelli, nie ustaje w działaniach mających ją zniszczyć, a nawet pozbawić życia. Wszystko to zmusza ją do refleksji nad dotychczasowym życiem, także osobistym.
Czy Stella znajdzie w sobie siłę, aby wszystko poukładać od nowa i udowodnić swoją niewinność przed sądem?

Nigdy ci nie wybaczę - audiobook od Anna Mentlewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć