ebook Nabór - audiobook
4.11 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 303) Ilość stron (szacowana): 824

Nabór - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.99
Audiobook - najniższa cena: 29.99
wciąż za drogo?
46.49 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
38.49 zł Lub 34.64 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
29.99 zł
36.99 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Ostatnia część trylogii zapoczątkowanej przez „Zamęt” i „Odwet”, w której łączą się wątki i powracają bohaterowie tetralogii „Nielegalni”. Rośnie napięcie między Iranem i USA, świat stoi na progu wielkiej wojny. W Polsce do władzy wrócił autorytarny premier Bolecki, Sekcja została rozwiązana, a prokuratura szuka haków na Romana Leskiego…

Dima uzyskuje z Rosji informację, która elektryzuje Konrada Wolskiego i Sarę Korską. Dawny Wydział Q i rozwiązana Sekcja łączą siły, by rozwiązać ten problem. Do akcji wraca również Jagan.
Zaczyna się wyścig z czasem, bo sytuacja międzynarodowa pogarsza się z każdym dniem…

Audiobooka wysłuchasz doskonałej w interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

Nabór - audiobook od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Vincent w najlepszej formie. Słuchałem wszystkiego co napisał i nie wiem czy to nie jest najlepsza książka z serii. Urywam punkt za niezwykle interesujące, pobudzające apetyt współczesne polskie i międzynarodowe wątki, które niestety pozostają nierozwinięte/niedokończone. Absolutnie polecam audiobooka. Pan Gosztyła chwilami przechodzi sam siebie mocno podnosząc jakość całości wiec czytanie wersji papierowej/elektronicznej wydaje się być wręcz ze szkodą dla odbiorcy. Warta każdego grosza ze swojej ceny.

Warto zerknąć