ebook Nabór - audiobook
4.05 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 602) Ilość stron (szacowana): 824

Nabór - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.78
Audiobook - najniższa cena: 31.49
wciąż za drogo?
46.49 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
38.49 zł Lub 34.64 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
49.99 zł
-30% 31.49 zł
40.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Ostatnia część trylogii zapoczątkowanej przez „Zamęt” i „Odwet”, w której łączą się wątki i powracają bohaterowie tetralogii „Nielegalni”. Rośnie napięcie między Iranem i USA, świat stoi na progu wielkiej wojny. W Polsce do władzy wrócił autorytarny premier Bolecki, Sekcja została rozwiązana, a prokuratura szuka haków na Romana Leskiego…

Dima uzyskuje z Rosji informację, która elektryzuje Konrada Wolskiego i Sarę Korską. Dawny Wydział Q i rozwiązana Sekcja łączą siły, by rozwiązać ten problem. Do akcji wraca również Jagan.
Zaczyna się wyścig z czasem, bo sytuacja międzynarodowa pogarsza się z każdym dniem…

Audiobooka wysłuchasz doskonałej w interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

O audiobooku Nabór blogerzy napisali: 

Vincent V. Severski w Naborze skoncentrował wszystkie atuty. Ta powieść jest kwintesencją doskonałej historii szpiegowsko-sensacyjnej. Występuje w niej dynamika akcji, tajemnica, rozgrywki personalne na najwyższych szczeblach władzy i brawurowo przedstawieni bohaterowie. Nie ukrywam, że głos i interpretacja Krzysztofa Gosztyły dodała brylantowego szlifu. - Katarzyna Denisuk - Na czytniku

Nabór - audiobook od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Po odświeżeniu szpiegowskiej serii Vincenta V. Severskiego i przesłuchaniu Odwetu przyszła kolej na Nabór. Sprawdzona forma audiobooka i tym razem zagościła w moich słuchawkach.

Kilka słów o fabule

W najnowszej, ostatniej powieści tworzącej trylogię, Vincent V. Severski postawił na „działania poza protokołem”. Sekcja została rozwiązana, więc jej członkowie na nowo układają sobie życie. A że praca agenta nie lubi próżni, to szybko znajdują nowy cel, wokół którego kumulują swoją energię. Co więcej, sytuacja polityczna na świecie zaognia się i aby nie doszło do katastrofy, członkowie Sekcji i dawnego Wydziału Q łączą siły. Czy zdołają ugasić zarzewie międzynarodowego konfliktu?

Kilka słów o wrażeniach

Vincent V. Severski w Naborze skoncentrował wszystkie atuty. Ta powieść jest kwintesencją doskonałej historii szpiegowsko-sensacyjnej. Występuje w niej dynamika akcji, tajemnica, rozgrywki personalne na najwyższych szczeblach władzy i brawurowo przedstawieni bohaterowie. Nie ukrywam, że głosi i interpretacja Krzysztofa Gosztyły dodała brylantowego szlifu. Niektóre wstawki to mistrzostwo świata! Jeśli słuchaliście Naboru, to z pewnością wiecie, które mam na myśli. Jeśli nie – nie będziecie mieli żadnego problemu w identyfikacji.

Zakończenie trylogii wskazuje na możliwość powstania nowej powieści, a może i serii. Życie agentów i nielegałów pod piórem Vincenta V. Severskiego nabiera ożywczych barw, więc myślę, że jest ogromny potencjał na stworzenie kolejnych przygód znanych nam bohaterów. Na pewno byłoby ciekawie i merytorycznie, bo autor ma pełen wachlarz doświadczenia, którym może swobodnie władać.

Słowem podsumowania

Dla fanów polskiej i nie tylko agentury, spisków, przekrętów oraz entuzjastów dynamicznej akcji to książka, po którą warto sięgnąć.

Ocena: 5/6
©Na czytniku
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Vincent w najlepszej formie. Słuchałem wszystkiego co napisał i nie wiem czy to nie jest najlepsza książka z serii. Urywam punkt za niezwykle interesujące, pobudzające apetyt współczesne polskie i międzynarodowe wątki, które niestety pozostają nierozwinięte/niedokończone. Absolutnie polecam audiobooka. Pan Gosztyła chwilami przechodzi sam siebie mocno podnosząc jakość całości wiec czytanie wersji papierowej/elektronicznej wydaje się być wręcz ze szkodą dla odbiorcy. Warta każdego grosza ze swojej ceny.

Warto zerknąć