ebook Trust
4.4 / 5.00 (liczba ocen: 10592) Ilość stron (szacowana): 432

Trust
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 21.95
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.95 zł Lub 19.76 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
-8% 20.27 zł
22.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Trzecia część uwielbianego przez czytelników cyklu „Pokusa”. Miłość to zawsze miłość, choćby cały świat twierdził inaczej. Czas zatem na to, by Logan i Tate zaufali sobie do końca i ostatecznie uwierzyli w moc łączącej ich więzi. Czy jednak będą w stanie przetrwać wszystkie burze, które właśnie nadciągają?

O POWIEŚCI „Pokusa. Tom 3: Trust” Elli Frank [e-book w formatach epub i mobi]:

Logan nie miał dotąd zbyt wielu powodów, aby komukolwiek zaufać. Nauczył się żyć w przebraniu – w zbroi, której nigdy nie zdejmował. Los sprawił jednak, że na jego drodze stanął Tate, a mur dzielący Logana od świata runął. Czy związek z tym niezwykłym, czarującym i wyjątkowo zawziętym barmanem sprawi, że Logan odzyska wiarę w ludzi, a przede wszystkim w siebie?
Tate zawsze na pierwszym miejscu stawiał potrzeby innych. Dopiero miłość do Logana sprawiła, że odważył się nazwać to, czego chce, a nawet po to sięgnąć. I choć nigdy nie wyobrażał sobie, że znajdzie szczęście w ramionach innego mężczyzny, wygląda na to, że jego życie nierozerwalnie łączy się z życiem nieustępliwego i zachwycającego Logana…

Trust od Ella Frank możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć