ebook Obnażony umysł. Twoja droga do wolności i szczęścia bez alkoholu - audiobook
4.02 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 111) Ilość stron (szacowana): 280

Obnażony umysł. Twoja droga do wolności i szczęścia bez alkoholu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
-23% 30.72 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
13.90 zł
31.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy potrafisz wyobrazić sobie swoje życie bez alkoholu? Co wtedy odczuwasz? Czy obawiasz się o kontakty towarzyskie, relacje zawodowe, a może boisz się, że stracisz sposoby na głębokie odprężenie czy łatwiejsze zasypianie? Wiele osób boi się utraty przyjemności i uważa, że bez butelki nie poradzi sobie ze stresem. Zakładają, że bez alkoholu będą cierpieć. Tymczasem rzeczywistość jest inna: uwolnienie się od niego może zapobiec wielu cierpieniom związanym z chorobami, szybszym starzeniem się i ze zniszczonymi związkami rodzinnymi. Co więcej, sam proces uwalniania się od alkoholu wcale nie musi być długą i bolesną ścieżką, jeśli tylko poradzisz sobie z przerwaniem zależności psychologicznej!

Ta książka pozwoli Ci na określenie prawdziwej roli alkoholu w Twoim życiu. Dzięki temu będziesz w stanie dokonywać własnych wyborów bez odczuwania przy tym irracjonalnych lęków i pragnień. Znajdziesz tu sporo rzetelnych, naukowych faktów z dziedziny psychologii i neurobiologii. Pozwolą Ci nie obwiniać siebie więcej. Zamiast tego przeanalizujesz swój cykl picia i zaczniesz odzyskiwać kontrolę nad tym, kiedy i w jakich okolicznościach pijesz alkohol. Informacje zawarte w tej publikacji pozwolą Ci podjąć w pełni autonomiczną, świadomą decyzję. Życie bez alkoholu okaże się przyjemne i radosne. To, czy i kiedy sięgnąć po kieliszek, będzie zależało wyłącznie od Ciebie!

Dzięki tej książce dowiesz się:

  • jak działa mechanizm uzależniania się od alkoholu
  • dlaczego pijemy i czy korzyści z picia są prawdziwe
  • jak poszukać spontanicznej trzeźwości
  • jak szybko, łatwo i bezboleśnie ograniczyć picie
  • co zrobić, gdy alkohol wraca  

Zrozum. Znajdź odwagę. Uwolnij swój umysł!

Obnażony umysł. Twoja droga do wolności i szczęścia bez alkoholu - audiobook od Annie Grace możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć