ebook Kocur - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kocur - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
18.90 zł
28.44 zł Lub 25.60 zł
26.05 zł
29.95 zł
Inne proponowane

Wielowarstwowa, przezabawna historia (audiobook w formacie mp3) o – w gruncie rzeczy – niewesołym losie wiejskich zwierząt. Uwiązane na łańcuchu, niekochane, niepewne jutra często tracą kontakt ze światem, na wszystko mając jedną odpowiedź: pazury i kły. Potrzeba wielkiej odwagi, prawdziwej mądrości i empatii, by stanąć ponad podziałami dzielącymi kanapowych pieszczochów z miasta z czworonogami z wiejskich realiów. Czy Beret – bohater powieści Brunona Kadyny – okaże się kotem, który temu podoła? Czy jego serce jest na tyle szlachetne, że nie przesiąknie nienawiścią?

O POWIEŚCI „Kocur” Brunona Kadyny [audiobook w formacie mp3]:

Historii opowiadanych z perspektywy zwierząt powstało wiele. Wymieńmy chociażby „Folwark zwierzęcy” George’a Orwella, „Wodnikowe Wzgórze” Richarda Adamsa czy „Dom obiecany” Garry’ego Kilwortha. Autorzy decydują się na ten zabieg literacki nie tylko po to, aby opisać losy świń, koni, królików czy myszy, ale również po to, żeby w krzywym zwierciadle pokazać nasze ludzkie dusze.
Nie inaczej jest w przypadku powieści Brunona Kadyny. W tej historii poznacie losy wyrzutka, który musi poradzić sobie w nowej rzeczywistości. Wyrzutek ma postać kota, a na imię mu Beret. To spasiony miejski kanapowiec, którego świat wywraca się do góry nogami, gdy Pani wywozi go na wieś. Życie dotąd opływające w luksusy zamienia się w pierwotną walkę o byt. Czy kot śpiący z pluszową myszą poradzi sobie w bezwzględnym otoczeniu?

Kocur - audiobook od Bruno Kadyna możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć