ebook Get Sh*t Done. Skuteczne techniki podkręcania wydajności, pokonywania prokrastynacji i zwiększania rentowności - audiobook
3.45 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 133) Ilość stron (szacowana): 240

Get Sh*t Done. Skuteczne techniki podkręcania wydajności, pokonywania prokrastynacji i zwiększania rentowności - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - polecana oferta: 14.90
wciąż za drogo?
-53% 14.90 zł Lub 13.41 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-6% 13.90 zł
-6% 13.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Czy masz poczucie, że to, co osiągasz, stoi w rażącej sprzeczności z wkładanym wysiłkiem? Albo że masz potencjał, którego z jakichś względów nie umiesz w pełni wykorzystać? Zdarza Ci się, że odwlekasz w nieskończoność wykonanie ważnych czynności, wciąż znajdując nowe uzasadnienia dla niepodejmowania działań? A może uważasz, że przydałyby Ci się lepsze pieniądze? Czy też gorąco pragniesz zacząć osiągać swoje cele i robić to naprawdę skutecznie?

A czy czujesz gotowość, aby wprowadzić kilka niewielkich zmian w swoim sposobie działania?

Ta książka podpowie Ci, jak osiągnąć większą produktywność, i pomoże zbadać przyczyny Twojej prokrastynacji. Opisano tu krok po kroku cały proces, który prowadzi do sukcesu, co pozwoli Ci zrozumieć znaczenie decydujących o nim czynników, takich jak wiara, pragnienie, determinacja, cele, produktywność, wytrwałość, osiągnięcia i spełnienie, oraz przyjąć odpowiednie nastawienie. Poznasz plany działania służącego wyeliminowaniu z życia destruktywnych elementów, w tym prokrastynacji i niechęci. Przekonasz się, jak szybko wprowadzenie niewielkich zmian zaowocuje zwiększeniem dochodów. To rzecz napisana w sposób angażujący, łatwa i przyjemna w odbiorze - zobaczysz, jak miło jest przejść od "do zrobienia" do "zrobione"!

Dzięki tej książce:

  • zrozumiesz związek między nastawieniem i poziomem koncentracji a uzyskiwanymi rezultatami
  • odkryjesz sekrety osiągnięć, zwycięstw i dokonań
  • nauczysz się uzyskiwać znacząco lepsze wyniki dzięki kilku niewielkim, prostym zmianom
  • dowiesz się, jak budować strategie i łatwo wprowadzać je w życie
  • poczujesz spełnienie i zwiększysz swoje dochody 

Produktywność minus prokrastynacja prowadzi do zysków!

Get Sh*t Done. Skuteczne techniki podkręcania wydajności, pokonywania prokrastynacji i zwiększania rentowności - audiobook od Jeffrey Gitomer możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć