ebook Odpłata
3.31 / 5.00 (liczba ocen: 13)

Odpłata
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 17.55
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
20.90 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
-44% 17.55 zł
23.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Podhale i Mazury – dwa odmienne światy, trzy różne zbrodnie. Jeden dług. W tym śledztwie od początku wszystko jest nie tak: podhalański dom na Mazurach, podejrzani z żelaznym alibi i ślady, które zatarł czas. Policjantka wpada jednak na trop, który prowadzi ją do brutalnego mordu sprzed lat. Może każda krzywda musi w końcu doczekać się odpłaty?

O KRYMINALE „Odpłata” Agnieszki Jeż [e-book w formatach epub i mobi]:

– Podhale, 1945. Ta zbrodnia wszystko zaczęła.
– Podhale, 2019. Ta zbrodnia wszystko skończyła.
– Mazury, 2014. Ta zbrodnia wszystko ujawni.

Zwyczajne włamanie do domku letniskowego na Mazurach – sprawa, jakich wiele, która tylko psuje statystyki. Do momentu, gdy pod deskami w sieni sierżant Wiera Jezierska znajduje zwłoki…
Drażliwe tematy, wielopiętrowa intryga i śledztwo, które odsłania kolejne oblicza zła.
Dotarcie do prawdy utrudnia nie tylko upływ czasu. Każda społeczność ma swoje ciemne sprawki, których woli nie poruszać. A górale nie lubią, gdy obcy mieszają się do ich spraw, zwłaszcza jeśli to mogłoby zburzyć ich obraz – ludzi prawych i szlachetnych.
Czy stara zbrodnia rzucałaby tak długi cień? Może to wszystko łączy się tylko pozornie, a może każda krzywda musi w końcu doczekać się odpłaty?

Odpłata od Agnieszka Jeż możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć