ebook Posiadanie
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 4909)

Posiadanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 20.36
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
20.36 zł Lub 18.32 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
20.36 zł
20.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Dalsze losy bohaterów mrocznej i pełnej namiętności „Trylogii Perversion”. Ponury jest przekonany, że Sztuczce nic nie grozi. Niestety, nic bardziej mylnego. Dziewczyna trafiła w łapy szefa gangu Los Muertos. I chwilowo musi radzić sobie sama, bo Ponury został właśnie zgarnięty przez policję pod zarzutem morderstwa…

On chce tylko mnie. Posiadać, kontrolować, mieć na własność.

O POWIEŚCI „Posiadanie” T. M. Frazier [e-book w formatach epub i mobi]:

Emma Jean i Tristan, Sztuczka i Ponury, złodziejka z Los Muertos i egzekutor z Bedlam. Skopani przez los, wciągnięci w mroczny świat gangów, w którym nie można ufać nikomu, a radość i spokój nie istnieją nawet w dziecięcych snach. Odważyli się jednak walczyć o siebie, o uczucie, które było silniejsze niż groźba śmierci. Tkwią teraz w samym centrum krwawej wojny. Zaszli już tak daleko, że nie sposób się cofnąć. Ale czy starczy im sił, by wygrać, lub determinacji, by zginąć, wciąż próbując?

Rekomendacje e-booka Posiadanie: 

W miejscu wydającym się przesiąkniętym krwią, łzami i złem nie powinno zdarzyć się nic dobrego, a jednak niektórym udaje się wyrwać swój kawałek szczęścia, ale T.M. Frazier lubi zwodzić, tak bohaterów jak i czytających. Wciąga nas w rozgrywkę od pierwszych stron, której reguły wciąż ulegają zmianom i jedno jest tylko pewne, jeśli ci na kimś lub czymś zależy musisz postawić dosłownie wszystko na jedną kartę, a potem jeszcze raz i ponownie. - Katarzyna Pessel - Taki jest świat

Akcja w tej książce naprawdę pędzi, więc czytelnik czuje coraz większą chęć i potrzebę czytania - przecież nie wiadomo, co zaraz się wydarzy, prawda? T.M. Frazier jest świetna w wymyślaniu kolejnych plot twistów fabularnych, więc i tutaj nie zabrakło zaskoczeń. Possesion. Posiadanie jest też bardziej gorąca niż poprzedni tom. - Natalia Świętonowska - Inthefuturelondon

Posiadanie od T. M. Frazier możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pierwszy tom Perversion Thrilogy bardzo przypadł mi do gustu, a jego zakończenie rozbudziło moje zainteresowanie kontynuacją. Dlatego też, kiedy w moje ręce wpadł drugi tom – od razu zabrałam się za jego lekturę. Jak myślicie, czy ta lektura była równie owocna, co poprzednim razem?

Choć Emma Jean i Tristan, zwany Ponurym, żyją z pozoru w różnych światach, to postanowili zawalczyć o wolność i o siebie nawzajem. Wiedzą, że w mieście opanowanym przez gangi, nikomu nie można ufać, więc ich chęć zbudowania trwałej relacji będzie jeszcze trudniejsza. W końcu dochodzi do krwawej wojny, ale oni zaszli już na tyle daleko, że nie mogą się zawrócić. Jednak czy mają dalej walczyć o swoje i ryzykować utratą życia? Kiedy Emma Jean liczy na pomoc ze strony Ponurego, szybko się rozczaruje. Niespodziewanie chłopak zostaje zatrzymany pod zarzutem morderstwa...

Zacznę od tego, że książka Possession nie była już tak zaskakująca i wciągająca, jak poprzedni tom. Piszę to z pewnym smutkiem, bo naprawdę liczyłam na to, iż T.M. Frazier dosłownie wyrwie mnie z kapci. Jednak mimo tego nie chcę skreślać tej książki, ponieważ koniec końców i tak okazała się dobra i ciekawa – po prostu nie utrzymała poziomu pierwszej części.

Główna bohaterka nadal pozostaje w grupie moich ulubionych damskich postaci i prawdopodobnie tak będzie i do ostatniej części. Po prostu Emma Jean to świetnie zarysowana, dopracowana i charakterna bohaterka, której nie potrafię nie lubić. Owszem, zdarzały się jej pewne wpadki i nie każda jej decyzja spotykała się z moim uznaniem, ale dzięki temu ta postać jest tak naturalna - popełnia błędy, jak każdy normalny człowiek i wyciąga z nich konsekwencje.

Co do Tristana, Ponurego, czy jak kto woli go nazywać, to tutaj zauważyłam w nim pewną subtelną zmianę. Nadal postępował nie do końca dobrze, ale jego troska w stosunku do Emmy Jean i jego potrzeba trzymania jej przy sobie była na swój sposób urocza. Jest jednak jedna scena z jego udziałem, która kompletnie mi się nie podobała, ale nie chcę jej tutaj przytaczać, bo byłby to spoiler. Natomiast przez tę jedną sytuację autorka mi podpadła i myślę, że tamten wątek można było rozwiązać zupełnie inaczej.

Akcja w tej książce naprawdę pędzi, więc czytelnik czuje coraz większą chęć i potrzebę czytania - przecież nie wiadomo, co zaraz się wydarzy, prawda? T.M. Frazier jest świetna w wymyślaniu kolejnych plot twistów fabularnych, więc i tutaj nie zabrakło zaskoczeń. O samym zakończeniu powiem tylko: what the...? Naprawdę, nie wiem, jak można tak zakończyć tom, zwłaszcza że było to trochę wzięte znikąd. No ale pozostaje mi nadzieja, że zakończenie trylogii mi to wszystko wyjaśni.

Possesion. Posiadanie jest też bardziej gorąca niż poprzedni tom. Tutaj mamy już zdecydowanie więcej seksu, więc osoby, które czekały na podniesienie hot levelu tej trylogii, powinni być jak najbardziej zadowolone. No, a jeżeli i Wy szukacie dobrego erotyku, w którym będziecie mogli się zatracić na kilka godzin, to zdecydowanie polecam Wam właśnie te książki.

Ocena: 5/6
©Inthefuturelondon
Niekiedy łatwo uwierzyć, że los się wreszcie uśmiechnął, po wszystkim co zaserwował każdemu przecież należy się odrobina spokoju i szczęścia. Naiwność? Nie, uczucie, o jakim się marzyło, nawet nie po cichu, bo i to byłoby za głośno, lecz w jak najgłębszych zakamarkach serca i umysłu. Czy warto w jego imię walczyć do końca i podpalić świat by ochronić najbliższą osobę?

W Bedlam i okolicach zdrada przychodzi z najmniej oczekiwanych stron, nie powinno się być pewnym zbyt wielu spraw, zaufać można jedynie garstce ludzi, natomiast gdy wróg odkryje słabość swojego przeciwnika wykorzysta ją bezwzględnie i bez jakiejkolwiek litości. Sztuczka i Ponury nie chcieli zbyt dużo od życia, lecz w świecie w jakim egzystują ich pragnienia oznaczały nie tyle kłopoty ile śmiertelne zagrożenie. Oboje przekonują się do czego zdolny jest człowiek ogarnięty nienawiścią i jednocześnie zły do szpiku kości, nawet tam gdzie zasady piszą zwycięzcy, muszą oni uważać na każdy gest, krok, słowo. Ból i rany na ciele goją się szybciej niż te ukryte przed wzrokiem, nawet tych najbliższych. Ponury nie spodziewał się tak wysokiej ceny jaką przyjdzie im zapłacić ze Sztuczką za ich miłość. Czy jest tego warta? Odpowiedź jest jedna, zdecydowana i pobawiona jakichkolwiek wątpliwości. Jednak rzeczywistość nie stoi w miejscu, nadchodzi moment kiedy po raz kolejny tych dwoje będzie musiało stawić czoła swoim wrogom, tym znanym, ale nie jedynie im …

Demony nie zawsze budzą się gdy rozum śpi, czasem one nigdy nie zasypiają, przyczajają się w cieniu nadziei na odrobinę normalności i miłości. Jedno i drugie w Possesion spowite jest mroczną poświatą, mroczniejszą od tej z pierwszej części. T.M. Frazier, ale i bardziej intrygującą. Zakończenie Perversion pozostawiło po sobie wiele pytań, zwłaszcza jedno stawiało prawie wszystko pod znakiem zapytania, odpowiedź okazała się zaskakująca i przyniosła z sobą nowe wątki. Pisarka nie pozwoliła sobie na zwolnienie tempa lub rozjaśnienie historii głównych bohaterów, wprost przeciwnie rozwój wydarzeń wciąż podąża wyznaczoną ścieżką, co nie oznacza, iż jest ona przewidywalna, co to to nie. Do znanych postaci dołączają nowe, ich rola bywa zwodnicza, ale i zaskakująca. Autorka konsekwentnie z jednej strony odziera czytelników, i nie tylko ich, ze złudzeń, lecz z drugiej strony podsuwa nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone i warto walczyć o siebie i bliskich, a zwłaszcza o miłość. Posession nie jest prostą opowieścią o dobru i złu, łatwych uczuciach, miejsce oczywistości zajęła brutalna prawda o tym do czego zdolni są ludzie owładnięci prawdziwą obsesją zawładnięcia kimś, zawłaszczeniem jego ciała, duszy i umysłu. W miejscu wydającym się przesiąkniętym krwią, łzami i złem nie powinno zdarzyć się nic dobrego, a jednak niektórym udaje się wyrwać swój kawałek szczęścia, ale T.M. Frazier lubi zwodzić, tak bohaterów jak i czytających. Wciąga nas w rozgrywkę od pierwszych stron, której reguły wciąż ulegają zmianom i jedno jest tylko pewne, jeśli ci na kimś lub czymś zależy musisz postawić dosłownie wszystko na jedną kartę, a potem jeszcze raz i ponownie.

Ocena: 6/6
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć