ebook Amerykańskie księżniczki
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 56308) Ilość stron (szacowana): 480

Amerykańskie księżniczki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.68
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
24.64 zł Lub 22.18 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
23.68 zł 20% rabatu
24.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Bestseller „New York Timesa”. Pełna humoru powieść dla nastolatek. Jak wyglądałaby dziś Ameryka, gdyby potomkowie Jerzego Waszyngtona zasiadali na tronie? Jeśli lubisz wiedzieć, co słychać u księcia Harry’ego i Meghan lub Williama i Kate, z pewnością zaciekawią cię losy amerykańskich księżniczek Beatrycze i Samanty oraz zabójczo przystojnego księcia Jeffersona.

Bajecznie bogaci Azjaci i „The Crown” w jednym!

Obowiązek. Intryga. Korona. Oto współczesny świat, w którym złote czasy monarchii wciąż trwają i gdzie miłość jest wystarczająco potężna, by zmienić bieg historii.
Po wygranej wojnie o niepodległość lud Ameryki oferuje koronę Jerzemu Waszyngtonowi. Dwa i pół wieku później dynastia Waszyngtonów nadal zasiada na tronie. Jak w większości rodzin królewskich obowiązuje kolejka do władzy. Jest przyszła monarchini i „zapasowa bateria”. Każdy dokładnie wie, czego się od niego oczekuje.
Księżniczka Beatrycze jest coraz bliższa temu, by zostać pierwszą królową Ameryki, lecz obowiązki zaczynają jej ciążyć i pojawia się niespodziewana przeszkoda. Nikt nie dba o jej młodszą siostrę, z wyjątkiem przypadków, gdy łamie zasady, więc księżniczka Samanta też nie dba o nic… z wyjątkiem jednego chłopaka, który jest dla niej nieosiągalny.
Jest też bliźniak Samanty, książę Jefferson. Gdyby urodził się o kilka pokoleń wcześniej, stanąłby na pierwszym miejscu w kolejce do tronu, ale nowe prawa sukcesji czynią go trzecim. Większość Ameryki uwielbia przystojnego księcia… a dwie bardzo różne dziewczyny walczą o jego serce.

Rekomendacje e-booka Amerykańskie księżniczki:

Amerykańskie księżniczki to zabawna powieść o zupełnie innej Ameryce, typu „co by było, gdyby to się stało?”, która łączy w sobie romans, bunt i rodzinę królewską. Lekka, przyjemna, na jedno popołudnie. - Paulina Kaleta - Reading My love

Amerykańskie księżniczki od Katharine McGee możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Co byś uzyskał, gdybyś połączył współczesną rodzine królewską i dramę z Plotkary ? Cała masa emocji i intryg politycznych! Amerykańskie księżniczki to fascynująca i zabawna historia, która zapewniła mi niezłą rozrywkę. Uwielbiam klimaty royalsów.

Akcja osadzona jest w alternatywnej wersji współczesnych Stanów Zjednoczonych, w których zamiast demokratycznego rządu mamy monarchię. co by było, gdyby Jerzy Washington przyjął koronę zamiast prezydentury? A jak wyglądałaby ta monarchia w dzisiejszych czasach?

Historia opowiada o czterech kobietach: Beatrycze, Samantha, Nina i Daphne. Beatrycze, przyszła królowa Ameryki, była bez wątpienia moją ulubioną postacią. Gdybyś zapytał mnie jak sobie wyobrażam księżniczkę, właśnie o niej pomyślałabym - o kimś życzliwym, namiętnym i eterycznym. Jej wydaje był zdecydowanie moim ulubionym.

Ta książka łączy ze sobą wiele wątków królewskość, romans, naprawdę dobrze napisane postacie kobiece. Moje oczekiwania były wysokie i na pewno zostały spełnione podczas tej zabawnej lektury. Samantha, jej odważna młodsza siostra; Nina, lojalna najlepsza przyjaciółka Sam; i Daphne, ambitna była dziewczyna brata bliźniaka Sam.

Książka kończy się dość dużym wydarzeniem (nie zamierzam nazywać tego zwrotem akcji), które dobrze przygotowuje ją na kontynuację. I już przebieram nóżkami, żeby móc przeczytać kontynuację. Historię szybko się czyta, jest zabawna z dużą ilością romansu i mnóstwem dramatów, jak to u royalsów. To nie jest lektura wysokich lotów, ale takie jest jej założenie. Lekka, przyjemna, na jedno popołudnie.

Podsumowując Amerykańskie księżniczki to zabawna powieść typu „co by było, gdyby to się stało?” o zupełnie innej Ameryce, która łączy w sobie romans, bunt i rodzinę królewską.

Ocena: 5/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć