ebook Nieobliczalni
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 133)

Nieobliczalni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - polecana oferta: 26.94
Audiobook - najniższa cena: 35.99
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
24.49 zł
26.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

„Nieobliczalni” porywają od pierwszej strony i do końca będą trzymać nas w żelaznym uścisku napięcia. W 3. tomie cyklu „Blix i Ramm na Tropie Zbrodni”, opowiadającym o śledczym i dziennikarce, Jørn Lier Horst i Thomas Enger jeszcze bardziej przykręcają śrubę. Mając niezwykły talent do budowania dramatyzmu i psychologicznej głębi, stworzyli kolejny kapitalny thriller z przerażającą i nieprzewidywalną fabułą.

Alexander Blix i Emma Ramm siedzą każde w swoim pokoju przesłuchań i składają zeznania w sprawie tego samego zdarzenia. Blix zastrzelił mężczyznę, a jego własna córka, Iselin, walczy o życie.
36 godzin wcześniej:
Ktoś dzwoni do drzwi Sofii Kovic, najbliższej współpracownicy Blixa. Kobieta ginie od jednego strzału. Wszystko wskazuje na to, że to była egzekucja. A tymczasem chwilę przed mordercą wróciła do domu Iselin, która wynajmuje u niej pokój na piętrze…

Iselin cudem udaje się uciec. Jak dużo zdążyła zobaczyć? I jak bardzo zagraża bezwzględnemu zabójcy?
W tych dramatycznych okolicznościach Emma proponuje Blixowi pomoc w opiece nad córką. Jednak decyzja, którą podejmuje, okaże się mieć fatalne skutki dla całej trójk…

Nieobliczalni od Thomas Enger, Jørn Lier Horst możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć