ebook Nie ma tego Złego
4 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Nie ma tego Złego
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo SQN
Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 26.34
wciąż za drogo?
-22% 26.34 zł
29.24 zł Lub 26.32 zł
29.24 zł Lub 26.32 zł
24.56 zł
30.80 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Powieść „Nie ma tego Złego” Marcina Mortki to połączenie tego, co w polskim fantasy najlepsze – przygody w magicznym świecie i ironiczny humor nikomu nie pozwolą się nudzić. Nawet przez chwilę. Przed Edmundem zwanym Kociołkiem i jego trochę dziwacznymi kompanami zadanie do wykonania!

Błyskotliwe połączenie Sapkowskiego i Pilipiuka.

Jedni mówią, że Złe to kraina za Gwiżdżącymi Górami.
Inni utrzymują, że Złe to wszyscy, których Dolina wygnała, w tym magowie. Mieszkają w górach i hodują w sobie nienawiść, aż nie mogą jej znieść – wtedy sięgają po oręż i ruszają do ataku.

Są też tacy, co twierdzą, że Złe to moc. I że to ona zmienia ludzi w bestie.
Edmund zwany Kociołkiem, niegdyś żołnierz w armii księcia Stefana, dziś spełniony mąż i ojciec, a do tego karczmarz słynny na całe Wichrowiny, wdepnął w bagno, które podejrzanie zalatuje Złem. Razem ze swą drużyną do zadań specjalnych – socjopatycznym elfem, goblinem zwiadowcą, pełnym tajemnic guślarzem, charakternym krasnoludem i jednym z ostatnich prawdziwych rycerzy Doli – otrzymał zlecenie, które okazało się czymś więcej niż zwykłe dostarczanie przesyłek czy osłanianie karawan.
Karczemne bijatyki, dworskie spiski, nocne biesiadowanie, walka z potworami, a do tego kuchnia taka, że palce lizać! Przekonaj się, co jeszcze czeka na Ciebie w Dolinie!

Nie ma tego Złego od Marcin Mortka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Z polityką jest jak ze zbrodnią. Jeśli raz w nią wdepniesz, nigdy się nie wygrzebiesz.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć