ebook Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 204)

Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.19
wciąż za drogo?
19.19 zł

Tę książkę napisało 16 000 kobiet!

Roberta Rossi, włoska seksuolożka i przewodnicząca Włoskiej Federacji Seksuologicznej, zamieściła w internecie ankietę, w której zadała kobietom najbardziej intymne pytania dotyczące seksualności. Wszystko po to, żeby dowiedzieć się, z jakimi problemami się borykają. Spodziewała się tysiąca odpowiedzi – otrzymała ich ponad szesnaście tysięcy.

Okazało się, że kobiety mają ogromną potrzebę rozmowy o seksie, orgazmie i odczuwaniu przyjemności.

Na podstawie ich doświadczeń, wątpliwości i lęków powstał niezwykły, napisany przez kobiety dla kobiet, poradnik przełamujący tabu i odpowiadający na pytania, których często nie mamy odwagi zadać.

Dochodzę… to przewodnik po kobiecej seksualności, dzięki któremu odkryjesz siebie, zrozumiesz, co sprawia ci przyjemność i nauczysz się o tym mówić – bez lęku i wstydu.

To książka, którą każda kobieta powinna dostać od swojego lekarza.

Roberta Rossi – seksuolożka i psychoterapeutka, przewodnicząca Włoskiej Federacji Seksuologicznej. Publikuje na portalu Repubblica.it oraz w czasopiśmie „Mind”.

Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność od Roberta Rossi możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zdecydowanie godny polecenia poradnik jeśli szukasz czegoś, co utwierdzi cię w przekonaniu co wolno, a czego nie można, co jest ok - a co odbiega od normy jeśli chodzi o seks. Wiele zagadnień bardzo szczegółowo odpowiedziało na nurtujące mnie od lat pytania, dlatego cieszę się, że mam tę książkę, bo na pewno będę do niej jeszcze nie raz wracać. Ekstra pouczająca, mądra i sprawnie napisana książka.

Warto zerknąć