ebook KAIZEN. Jak osiągać wielkie cele małymi krokami - audiobook
3.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10)

KAIZEN. Jak osiągać wielkie cele małymi krokami - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
E-book - najniższa cena: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
-26% 19.90 zł
-14% 27.12 zł Lub 24.41 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
27.14 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Kaizen to filozofia pokazująca, jak osiągać wielkie cele małymi krokami. Bez stresu do sukcesu! Nie da się? Posłuchaj audiobooka Tomasza Milera i sprawdź! Autor, opisując autentyczne historie, wyjaśnia, na czym polega filozofia kaizen. Podpowiada, jak zastosować tę metodę w takich aspektach życia, jak sport, odchudzanie, finanse, relacje, coaching czy biznes. Proponuje też praktyczne ćwiczenia wprowadzania jej w życie.

Wielkie kroki są czasami taki duże, że nas przerażają. Małe – pozwalają ten lęk pokonać. Wielkie cele nas motywują, małe kroki pozwalają do nich dojść nie tylko szybciej ale też ze zdecydowanie mniejszym balastem stresu. Często wystarczy wielki cel pokroić na plasterki. Tak małe, aby nie budziły w naszym mózgu hamulców.
To przeważnie nasz mózg odpowiedzialny jest za blokady, które sami sobie nakładamy. Filozofia kaizen pozwala te blokady ominąć. Nie każdy ma na początku siłę wewnętrzną i determinację, żeby się zmieniać. Kaizen pokazuje, że można. Czasami wolniej, czasami szybciej, ale zmieniając się codziennie, możemy rzeczywiście dojść do celów, o których marzymy.
Autor, opisując autentyczne historie, wyjaśnia, na czym polega filozofia kaizen. Podpowiada, jak zastosować tę metodę w takich aspektach życia, jak sport, odchudzanie, finanse, relacje, coaching czy biznes. Proponuje także praktyczne ćwiczenia, jak wprowadzić ją w życie.

KAIZEN. Jak osiągać wielkie cele małymi krokami - audiobook od Tomasz Miler możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć