ebook 50 idei, które powinieneś znać. Chemia
4.05 / 5.00 (liczba ocen: 83)

50 idei, które powinieneś znać. Chemia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 34.30
wciąż za drogo?
34.30 zł
39.82 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane
Światowy bestseller literatury popularnonaukowej, część pasjonującej serii:

50 idei, które powinieneś znać

Jak działa chip silikonowy?

Jak możemy wykorzystać naturalne produkty do zwalczania chorób człowieka?

Czy można stworzyć sztuczne mięśnie?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tej książce. Autorka wyjaśnia 50 fundamentalnych zagadnień z dziedziny chemii – atomy, cząsteczki, związki i mieszaniny, składają się na każdy gram materii na naszej planecie. Począwszy od cząsteczek, które zapoczątkowały samo życie, po nanotechnologię, chemia oferuje fascynujący wgląd w nasze pochodzenie, a także wciąż rewolucjonizuje znane nam życie.

W 50 krótkich odcinkach ta przystępna książka omawia wszystko, od argumentów głównych myślicieli po najnowsze metody badawcze, używając osi czasu, aby umieścić każdą teorię w kontekście – mówiąc wszystko, co musisz wiedzieć o najważniejszych ideach chemii.

50 idei, które powinieneś znać to seria książek wprowadzających w fascynujący świat pytań i zagadnień – tych trudnych oraz tych zupełnie podstawowych – które od dawna towarzyszą ludzkości w misji zrozumienia świata. Seria prezentuje najważniejsze teorie i idee z głównych dziedzin wiedzy, stanowiąc świetny punkt wyjścia do dalszej nauki. Obowiązkowa lektura dla każdego początkującego erudyty!

50 idei, które powinieneś znać. Chemia od Hayley Birch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć