ebook Skłam, że mnie kochasz - audiobook
3.32 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 11)

Skłam, że mnie kochasz - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.40
Audiobook - najniższa cena: 29.74
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.74 zł Lub 26.77 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
29.94 zł 20% rabatu
30.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kryminał Piotra Borlika – autora takich mrocznych powieści jak „Zapłacz dla mnie” czy „Materiał ludzki”. Gdańska policja otrzymuje zgłoszenie o mężczyźnie zamordowanym w podmiejskim motelu i o ciemnowłosej kobiecie, która wyszła z jego pokoju cała we krwi. Śledczy, którzy przyjeżdżają na miejsce, odkrywają, że ciało zniknęło. Wysłany do motelu aspirant Marcel Majewski jest idealnym kandydatem na kozła ofiarnego – to na niego spada kara za zaginięcie zwłok…

Czy jedno niewinne kłamstwo może popchnąć do zbrodni?

O KRYMINALE „Skłam, że mnie kochasz” Piotra Borlika [audiobook w formacie mp3]:
W odróżnieniu od organów ścigania, Jakub Ramon – niegdyś policjant, teraz wolny strzelec trzymany na krótkiej smyczy przez trójmiejską mafię – zna personalia zabitego mężczyzny. To on w ostatniej chwili usunął zwłoki, żeby oddalić zainteresowanie policji od swojego mocodawcy. Szybko jednak ginie kolejna osoba powiązana z organizacją przestępczą, co zmusza Ramona do przedsięwzięcia ryzykownych kroków. Nie może przy tym pozbyć się wrażenia, że skazany na pożarcie przez media Marcel Majewski jest jego młodszą wersją, która lada chwila powtórzy jego błędy.
W jaki sposób splotą się losy dwóch byłych policjantów i kobiety, która chce usłyszeć "Kocham cię"?

Skłam, że mnie kochasz - audiobook od Piotr Borlik możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć