ebook W poszukiwaniu wolności - poradnik metodyczny religia dla 1 klasy ponadpodstawowej
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

W poszukiwaniu wolności - poradnik metodyczny religia dla 1 klasy ponadpodstawowej
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.00
wciąż za drogo?
29.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Poradnik metodyczny do nauczania religii rzymskokatolickiej według podręcznika nr AZ-31-01/18-LU-1/20, zgodnego z programem nauczania nr AZ-3-01/18 araz AZ-4-01/18

W poszukiwaniu wolności. Poradnik metodyczny dla I klasy szkoły ponadpodstawowej jest przeznaczony dla katechetów uczących w liceach i technikach. Stanowi część serii poradników metodycznych pt. Z Bogiem przez życie przygotowanych przez grono specjalistów w zakresie katechetyki, związanych ze środowiskiem akademickim Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Poradnik zawiera przejrzyste konspekty jednostek lekcyjnych, w których wykorzystano wiele metod i materiałów dynamizujących przebieg katechezy i angażujących uczniów. Logiczna i przejrzysta struktura lekcji pomoże katechetom w sprawnym prowadzeniu lekcji, a uczniom w szybkim i skutecznym przyswajaniu treści.

W poszukiwaniu wolności - poradnik metodyczny religia dla 1 klasy ponadpodstawowej od Marian Zając możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć