ebook Niezłomne serca
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 3098)

Niezłomne serca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - polecana oferta: 28.66
wciąż za drogo?
34.41 złpremium: 22.20 zł Lub 22.20 zł
28.66 zł Lub 25.79 zł
33.30 zł
37.00 zł
28.64 zł
29.30 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

„Kobieta, by być silna, nie potrzebuje mężczyzny” – tego nauczyły Emmę Chandler jej waleczne ciotki. Kierując się tym przekonaniem, założyła żeńską osadę w Harper’s Station w Teksasie. Jednak gdy mieszkanki doświadczają pogróżek od nieznanego napastnika, Emma będzie zmuszona przyznać, że przyda im się mężczyzna, który potrafi walczyć – a ona dobrze zna kogoś takiego.

Malachi Shaw pracuje przy budowie kolei jako ekspert od materiałów wybuchowych. Gdy otrzymuje telegram od Emmy, natychmiast udaje się do Harper’s Station, aby spłacić dług wdzięczności wobec przyjaciółki, która kiedyś uratowała mu życie. Tyle że ona nie jest już dzieckiem, ale niezależną i zaradną kobietą o cudownym uśmiechu.

O e-booku Niezłomne serca blogerzy napisali: 

Fabuła książki jest ciekawie poprowadzona i dużo się w niej dzieje. Mimo wielu wydarzeń tę książkę czyta się lekko i przyjemnie. Karen Witemeyer zaskoczy czytelnika niebanalną historią i ciekawymi postaciami. Dla mnie była to przyjemna lektura i piękny westernowy romans, który podbił moje serce! - Martyna Pokrzywa - Zaczytana Majka

Niezłomne serca od Karen Witemeyer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bycie rodziną nie gwarantuje lojalności.
Bohaterką Niezłomnych serc jest Emma Chandler, która siły kobiecości nauczyła się od swoich ciotek. To dzięki ich naukom kobieta postanowiła założyć żeńską osadę Harper's Station w Teksasie. Jednak prowadzenie osady nie należy do najłatwiejszych, a dodatkowo kobieta dostaje pogróżki, aby opuściła to miejsce po dobroci, gdyż może stać się większa krzywda. Emma postanawia napisać telegram do dawnego przyjaciela z dzieciństwa - Malachiego Shawa i poprosić go o pomoc. Mężczyzna od razu zjawia się u niej. Ma bowiem wobec kobiety dług wdzięczności, która uratowała mu życie, gdy był dzieckiem...

Fabuła książki jest ciekawie poprowadzona i dużo się w niej dzieje. Mimo wielu wydarzeń tę książkę czyta się lekko i przyjemnie. Osada stworzona przez Emmę ma pomóc kobietom, które uciekły ze swoich domów rodzinnych z powodu różnych przyczyn niezależnych od nich. Nakreślone sytuacje zwracają uwagę na to, że nie wolno stać z boku i się temu przyglądać tylko pomagać. Tego właśnie została nauczona Emma przez swoje ciotki. Siła kobiecości zależy od nas i tym też kieruje się bohaterka, pokazując to swoim podopiecznym. Z kolei Malachi to bohater przedstawiony jako silny i odważny mężczyzna. Oddany osobom, którym jest wdzięczny za pomoc i których kocha.

Wątek romantyczny w Niezłomnych sercach zaskoczy czytelnika z pewnością tym, że nie gra on tutaj pierwszych skrzypiec, a jest zaledwie tłem do wszystkich wydarzeń. Nie ma w nich wielkich zobowiązań czy przemyśleń. Emma szybciej rezygnowała ze swoich uczuć niż Malachi, co było na swój sposób bardzo urocze. Dopiero pod koniec powieści bohaterowie szczerze ze sobą porozmawiali i wszystko się między nimi ułożyło. Za co cenię sobie tę historię i romans.

Styl powieści jest bardzo dobry i książkę czyta się przyjemnie. Wiadomo, że to też spora zasługa dobrego tłumaczenia. Przekład od zawsze ma znaczenie. W końcu książka może być świetna, ale gdy jest źle przetłumaczona to raczej nic tego nie naprawi. Tutaj na szczęście jest wszystko w jak najlepszym porządku.

Podsumowując. Czy polecam Niezłomne serca? Oczywiście! To była przyjemna lektura i piękny westernowy romans, który podbił moje serce! Czekam na kolejne książki autorki.

Ocena: 5/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć