ebook Dziedziczka - audiobook
3.02 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 315)

Dziedziczka - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 15.33
Audiobook - polecana oferta: 19.53
wciąż za drogo?
19.53 złpremium: 12.60 zł Lub 12.60 zł
21.00 zł
21.00 zł
21.00 zł
21.00 zł Lub 18.90 zł
18.90 zł
19.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Pierwsza część „Sagi Rodziny Donellów”. Meg wydaje się w czepku urodzona – ma wszystko, czego tylko można pragnąć. Nie chce być jednak rozkapryszoną miliarderką. Za cel postawiła sobie samodzielne budowanie dorosłego życia. Ale na jej drodze staje zabójczo przystojny Erick Evans wraz ze swoimi mrocznymi tajemnicami…

Megan Donell ma wszystko: urodę, talent, kochających rodziców i gigantyczną fortunę. Jej rodzina jest jedną z najbogatszych w Nowym Jorku. Mimo to Meg nie zachowuje się jak typowa miliarderka. Nie lubi luksusu i przepychu, chce do wszystkiego dojść sama i ciężko na to pracuje. Kończy studia w najbardziej prestiżowej szkole kulinarnej na świecie, zamierza zostać szefem kuchni. Nagle na jej drodze staje przystojny Erick Evans, który zmienia jej życie o 180 stopni. I wszystko byłoby dobrze, gdyby Evans nie miał tylu tajemnic, a w jego spojrzeniu nie czaiłby się niepokojący mrok.
Czy Meg ulegnie jego urokowi?

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Dziedziczka - audiobook od K. N. Haner możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć