ebook Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 20)

Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.89
wciąż za drogo?
18.89 zł
Inne proponowane

Jesteś singlem, który pragnie odnaleźć swoją drugą połowę, a może próbujesz zbudować UDANY ZWIĄZEK? Jesteś z kimś, ale czujesz, że czegoś brakuje? Wszystko między wami gra, ale myślisz, że mogłoby być jeszcze lepiej? Jakub Czarodziej daje prostą instrukcję obsługi relacji damsko-męskich.

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jakich kobiet nie znoszą faceci, przed jakimi mężczyznami uciekają kobiety, jak nie dać się wmanewrować w kiepski romans i jak w porę rozpoznać toksycznego partnera lub toksyczną partnerkę. A przede wszystkim: jak budować udany, namiętny i szczęśliwy związek.

Oszczędź sobie kłopotów i zanim wpakujesz się w tarapaty albo przekreślisz udaną relację, sięgnij po KOCHAJ DOBRZE. Skorzystaj z porad specjalisty, który przeanalizował setki przypadków, i ucz się na cudzych błędach.

Jakub Czarodziej pomoże ci:

· znaleźć wymarzoną drugą połówkę,

· pracować nad związkiem,

· po prostu kochać dobrze.

Zbuduj dobrą relację i dowiedz się, na czym polega MAGIA MIŁOŚCI

 

Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi od Jakub Czarodziej możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć