ebook Ostatnia sztuczka
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 12)

Ostatnia sztuczka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 14.71
wciąż za drogo?
17.58 złpremium: 11.34 zł Lub 11.34 zł
14.71 zł Lub 13.24 zł
18.90 zł Lub 17.01 zł
18.90 zł
15.21 zł
16.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Zwiewna jak motyl Ella jest mistrzynią iluzji. Na festiwalu street artu nie ma sobie równych. Niestety ktoś próbuje wyeliminować ją z konkursu…

Balbina, która spędza wakacje z rodzicami na stanowisku archeologicznym i niejedno już w życiu widziała, próbuje pomóc Elli i grupie jej przyjaciół. Razem z nieodłączną kamerą przemierza miasteczko, tropiąc ślady kolejnych przestępstw.

Czy w sprawę wmieszany jest Wielkolud i jego kolekcja posążków Światowida? A może to wina rodziców Balbiny, którzy wykopując kamienny topór, zbudzili starą klątwę?

Wykopaliska pod wychodkiem, starożytna klątwa i pokazy iluzjonistów podpatrzone okiem kamery przez sprytną nastolatkę! Córka archeologów ma nosa do tajemnic i ogromny talent do ładowania się w kłopoty. Grażyna Bąkiewicz zabiera swoich młodych czytelników za kulisy teatralnej sceny, zdradza sekrety sztukmistrzów i przemyca kąski wiedzy historycznej. A to wszystko opakowane w sensacyjną przygodę w małym miasteczku ze sporą dawką ciepła i uśmiechu. Gwarantuję, że ta książka zachwyci młodych i całkiem dorosłych czytelników, u niejednego rozbudzając ukryte talenty i pasje. Kto wie, czy wśród was nie kryje się zdolny filmowiec, aktor albo archeolog? Marcin Pałasz, autor bestsellerowej serii o Elfie

Ostatnia sztuczka od Grażyna Bąkiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć