ebook Czy spotykam Boga prawdziwego. Biblijne obrazy Boga pomocą w odkrywaniu Jego Prawdziwego Oblicza - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 320

Czy spotykam Boga prawdziwego. Biblijne obrazy Boga pomocą w odkrywaniu Jego Prawdziwego Oblicza - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo WAM
Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 16.60
wciąż za drogo?
16.65 złpremium: 10.74 zł Lub 10.74 zł
16.60 zł Lub 14.94 zł
17.90 zł
Inne proponowane

Fundamentalne dla wiary jest to, jaki obraz Boga nosimy w sercu. Od tego zależy zarówno relacja do Niego, relacje międzyludzkie, przeżywanie własnej wartości spojrzenie na grzech, na Boże przykazania oraz na otaczający nas świat. Według obrazu Boga, jaki człowiek w sobie nosi, interpretuje on rzeczywistość i kształtuje swoje postępowanie. Bóg od samego początku, objawia się w różnych obrazach wziętych z ludzkiego życia. By móc te obrazy dobrze odczytywać i przeżywać, potrzebny jest właściwy ich interpretator - Duch Święty. Niestety oprócz Niego jest jeszcze ojciec kłamstwa, który interpretuje je po swojemu, prowadząc do obrazów karykaturalnych czy wręcz demonicznych.

W konferencjach Autor przedstawił zarówno najważniejsze biblijne obrazy Boga, jak i fałszywe obrazy utworzone w człowieku podczas błędów w rozwoju wychowawczym

Czy spotykam Boga prawdziwego. Biblijne obrazy Boga pomocą w odkrywaniu Jego Prawdziwego Oblicza - audiobook od Tadeusz Hajduk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć