ebook Poniedziałek zaczyna się w sobotę - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 256

Poniedziałek zaczyna się w sobotę - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 20.69
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
20.69 zł Lub 18.62 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
20.74 zł
22.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Klasyka światowej fantastyki. Jedna z powieści braci Strugackich, które weszły na stałe do kanonu SF. Dziś, cenione przez krytykę oraz uwielbiane przez miliony czytelników, należą do kanonu literatury.

Arkadij i Borys Strugaccy to klasycy radzieckiego science fiction. Ich powieści doczekały się miana kultowych, przetłumaczono je na kilkadziesiąt języków, są regularnie wznawiane na całym świecie. Do Polski twórczość Strugackich dotarła w latach 70. XX wieku i szybko zyskała grono zagorzałych fanów, ze Stanisławem Lemem na czele.
Ich powieści dotykają zagadnień, które od wieków nurtowały ludzkość – Strugaccy pisali o roli człowieka w społeczeństwie, o tym, skąd się bierze zło i dobro, o mechanizmach władzy i jednostkach sprzeciwiających się totalitaryzmom. Ich powieści traktowały o absurdach biurokracji, cenie rozwoju cywilizacyjnego i sensie ludzkiego istnienia.

Poniedziałek zaczyna się w sobotę - audiobook od Arkadij Strugacki, Borys Strugacki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć