ebook Blokada - audiobook
3.65 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 16)

Blokada - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - najniższa cena: 27.65
wciąż za drogo?
31.30 zł Lub 28.17 zł
32.95 zł
27.65 zł
32.95 zł
Inne proponowane

Tom 4. bestsellerowej serii SF Sławomira Nieściura. Powiadają, że w życiu nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej. Mieszkańcy układu Epsilon Eridani po raz kolejny przekonają się o prawdziwości tych słów…

Powiadają, że w życiu nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej.Mieszkańcy układu Epsilon Eridani po raz kolejny przekonują się o prawdziwości tych słów.Gniazdo – wielki habitat bojowy Skunów – wraz z towarzyszącą mu flotą kamiennych okrętów bez przeszkód dociera w pobliże planety AEgir i jej księżyca, gdzie zajmuje pozycję do ataku na umocnienia orbitalne.Zagrożenie nadciąga jednak nie tylko z wysokiej orbity. W stronę planety wciąż dryfuje wrak Oumuamua, w którego zniszczonej sterowni dwie istoty, organiczna i wirtualna, wspólnie opracowują okrutny plan eksterminacji swych ciemiężycieli. Zdestabilizowana politycznie, odcięta od głównych źródeł zaopatrzenia i coraz słabsza militarnie ludzka kolonia z ponurą determinacją przygotowuje się do decydującego starcia.

Blokada - audiobook od Sławomir Nieściur możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć